Grenton zaprezentuje nowości na PGE Narodowym

Grenton zaprezentuje nowości na PGE Narodowym

Od połowy 2017 roku system automatyki budynkowej Grenton będzie dysponował 4 nowymi modułami. Do najciekawszych należy cienki, stylowy panel dotykowy z wyświetlaczem OLED, pozwalający między innymi na wyświetlanie dowolnej ikonki każdego z przycisków sterujących. Na uwagę zasługuje bezdotykowy czytnik gestów, umożliwiający sterowanie funkcjami inteligentnego domu oraz moduł multisensor, integrujący w sobie kilka elementów, w tym czujnik obecności, dymu oraz interfejs IR łączący system Grenton z dowolnym urządzeniem sterowanym z pilota. Ale to nie koniec nowości. Integratorzy docenią moduł Gate, który pozwala w prosty sposób połączyć system GRENTON z centralkami alarmowymi, urządzeniami modbus oraz innymi elementami Inteligentnego Domu.

Po raz pierwszy urządzenia te spółka Grenton pokaże w dniach 3-5 marca 2017 roku na targach Dom Inteligentny w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na prezentację możliwości Grenton Smart Home.

 

#dominteligentny #strefadesignu #pgenarodowy

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *