Yamaha RX-A2010

Yamaha RX-A2010

Łatwo przerazić się współczesnymi amplitunerami z najwyższej półki. Bogactwo funkcji jest tak wielkie, że nie łatwo je opanować. Instrukcje obsługi objętością przypominają encyklopedie, co jeszcze bardziej odstrasza. Można jednak szukać kompromisu. Ciekawe rozwiązanie zaproponowała Yamaha. W najnowszym modelu RX-A2010 zastosowano wygodną funkcję SCENE PLUS. Sprowadza ona obsługę zaprogramowanych ustawień cyfrowego procesora dźwięku do jednego wciśnięcia przycisku Power-on na pilocie. SCENE PLUS umożliwia wybór spośród 12 gotowych ustawień. Cztery z nich przeznaczono dla drugiej strefy nagłośnienia w systemie wielostrefowym. Co ciekawe z funkcji można skorzystać nie tylko poprzez pilota ale nawet przez iPhone’a. By ułatwić użytkownikowi życie sprzęt wyposażono w system YPAO-R.S.C, który mierzy charakterystykę akustyczną pomieszczenia i głośników i automatycznie dokonuje regulacji poszczególnych parametrów, by uzyskać optymalną konfigurację do słuchania muzyki i ścieżki dźwiękowej z filmów.

Wyposażenie obejmuje 9.2 kanałowy wzmacniacz, 8 wejść i 2 wyjścia HDMI, funkcje sieciowe, kontrolę przez przeglądarkę internetową a nawet aplikację do sterowania amplitunerem. Cena 5899 zł.

 

Kategoria Kino domowe

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *