3G w tablecie Sony od połowy listopada

3G w tablecie Sony od połowy listopada

W połowie listopada do sprzedaży trafi nowa wersja tabletu Sony z modemem 3G

Łączność

Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią Wi-Fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G. Modem 3G, wraz innymi parametrami technicznymi tabletu, czyni z niego nieodłącznego asystenta, nie tylko w sprawach służbowych, ale także w życiu codziennym.

Dzięki Sony Tablet S z 3G jesteś w ciągłej łączności ze światem. Jeśli podczas zakupów nie jesteś zdecydowany i potrzebujesz porady, w każdej chwili możesz jej zasięgnąć za pomocą Tabletu S. Co więcej, możesz to wykonać na wiele sposobów: zrobić zdjęcie tabletem i przesłać je zaprzyjaźnionej osobie, pokazać fotografię dzięki funkcji „udostępnij”, która umożliwia automatyczne połączenie się ze skrzynką mailową lub skorzystać z komunikatora. Dzięki szybkości transferu danych*, jaki zapewnia modem 3G, odbiorca otrzyma informacje i pliki niemal natychmiastowo.

Z Sony Tablet S z 3G nigdy się nie zgubisz. Jadąc samochodem lub spacerując miejskimi ulicami łatwo znajdziesz najlepszą restaurację, kino albo księgarnię, np. za pośrednictwem aplikacji Google™ Maps.

Sony Tablet S z 3G to Twoje mobilne biuro. Urządzenie – po włożeniu karty SIM – umożliwia pracę w niemal w każdym miejscu poza biurem. Pozwala m.in. wykonywać połączenia głosowe charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku, wykorzystujące transmisję obrazu, np. za pośrednictwem programu Skype™.

 

Technologia

Sony Tablet S został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania – dzięki wykorzystaniu potencjału systemu operacyjnego Android urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji – często niespotykanych w sprzęcie tej klasy. Jedną z nich jest wsparcie dla technologii Adobe Flash, zapewniające bezproblemowe odtwarzanie plików filmowych w rozdzielczości nawet powyżej 720p. Ponadto, Sony Tablet S rozpoznaje dyski zewnętrzne, co pozwala na transfer plików z i do tabletu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Nowy tablet Sony wspiera także USB i karty pamięci, co oznacza, że użytkownik może powiększyć pamięć urządzenia poprzez włożenie do niego karty SD.

Multimedialne centrum rozrywki

Eksperci Sony wykorzystali zaawansowane technologie, aby uczynić Sony Tablet S osobistym centrum multimedialnej rozrywki. Za pomocą tabletu stworzonego przez Sony można sterować domowymi urządzeniami rozrywkowymi. Wykorzystując port podczerwieni, urządzenie pełni funkcję pilota, kontrolującego pracę sprzętów audiowizualnych. Pozwala m.in. włączać telewizor, regulować głośność czy też zmieniać kanały. Dzięki wykorzystaniu technologii DLNA użytkownik bezprzewodowo przenosi wybrane treści na ekran telewizora lub słucha plików audio na sprzęcie hi-fi. Nowatorskim rozwiązaniem urządzenia marki Sony jest również możliwość grania w gry z konsoli PlayStation 1. Na ekranie tabletu wyświetla się grafika gry i przyciski sterujące. Sony stworzyło także specjalną aplikację dla melomanów. Funkcja Sense Me automatycznie dopasowuje playlistę do samopoczucia użytkownika – wystarczy wybrać towarzyszący nam nastrój, by urządzenie samodzielnie zaproponowało listę utworów.

Unikalny kształt

Tym, co wyróżnia Sony Tablet S spośród innych urządzeń, jest również wyjątkowo przyjazne dla użytkownika wzornictwo. Urządzenie zostało wyposażone
w wyświetlacz LCD o przekątnej 9,4”, a jego waga to jedynie 598 gramów. Za sprawą antypoślizgowej obudowy, z przesuniętym środkiem ciężkości, uchwyt jest poręczny oraz daje poczucie stabilności i lekkości. Przekłada się to na komfort
w trakcie wielogodzinnej pracy czy rozrywki.

Kategoria Gadżety AV

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *