Granie na zewnątrz

Granie na zewnątrz

Zaprojektowane specjalnie do użytku na zewnątrz, Boston Acoustics Voyager 40, 50 , 60 i 70 to dwudrożne zestawy przystosowane specjalnie do odtwarzania dźwięku na otwartej przestrzeni. Zestawy składają się z dwóch głośników każdy.

Tweetery Kortec o miękkiej kopułce zapewniają ostre, wysokie częstotliwości. W tweeterach zastosowano miękką kopułkę i środek usztywniający, aby wyeliminować feedback wysokiej częstotliwości zwykle towarzyszący metalowym konstrukcjom. Polimerowe woofery z domieszką grafitu dostarczają mocnych basów. Tweetery i woofery są zdolne razem do reprodukcji częstotliwości w zakresie od 57Hz do 22kHz, zapewniając wierność odtwarzanego dźwięku. Dzięki wodoszczelnym obudowom z odpornego na promienie UV polipropylenu głośniki mogą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki pogodowe i ekstremalne temperatury. Zastosowano także kable odporne na utlenianie i rdzę, dla trwałości połączeń elektrycznych. Dodatkowo lakierowane proszkowo, aluminiowe osłony przednie zapewniają wewnętrznym komponentom bezpieczeństwo i odporność na zawilgocenie. Seria Voyager posiada również trwałe mocowania aluminiowe (C-bracket), które pewnie utrzymują głośniki w stabilnej pozycji na każdym podłożu. Ukształtowane w kliny uchwyty ułatwiają instalację dając w efekcie eleganckie połączenie z głośnikami.

Seria Voyager została zaprojektowana jako wszechstronne rozwiązanie do użytku wewnątrz lub na zewnątrz budynków, a także na użytek pojazdów wodnych. Seria składająca się z głośników Voyager 40 (115 mm woofer), 50 (135 mm wofer), 60 (165 mm woofer) i 70 (180 mm woofer) będzie dostępna w sklepach począwszy od listopada. Głośniki są dostępne w eleganckiej czerni lub bieli z zastosowaniem dyskretnego wzornictwa, co pozwala na ich zamocowanie w dowolnym miejscu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *