Błyskotliwa technologia

Błyskotliwa technologia

Nowa generacja zmywarek Miele G 5000 kusi niezrównaną jakością i komfortem użytkowania oraz efektywnością osiągniętą przy minimalnych wartościach zużycia wody i energii elektrycznej.

Wśród największych innowacji w nowych zmywarkach Miele warto szczególną uwagę zwrócić na specjalną szufladę na sztućce. Przez lata ten element wyróżniał urządzenia Miele spośród wszystkich innych – chroniona specjalnym patentem szuflada oferowana była wyłącznie przez tego producenta. Inżynierowie Miele stale rozwijali swój doskonały pomysł i w najnowszej generacji zmywarek znalazł się efekt tej pracy: szuflada na sztućce 3D. To przełomowe rozwiązanie powoduje, że każde, nawet najbardziej nietypowe akcesorium kuchenne znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Możliwość zmiany parametrów ustawienia szuflady (wysokości, szerokości oraz głębokości) pozwala na idealne wykorzystanie wnętrza i dopasowanie konfiguracji do rodzaju układanych naczyń. Szuflada umożliwia intuicyjne układanie sztućców i innych akcesoriów kuchennych zapewniając optymalną ochronę oraz idealne warunki mycia i suszenia. Z podobną atencją potraktowano całe wnętrze zmywarek – wygodne uchwyty ułatwiające wysuwanie koszy, nowa organizacja wnętrza kosza dolnego oraz innowacyjne funkcje kosza górnego wyznaczają nowe trendy funkcjonalności oraz zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Kolejną nowością jest oświetlenie BrilliantLight, które, dzięki specjalnym diodom Power-LED, dokładnie oświetla wnętrze zmywarki. Ułatwia to zdecydowanie załadunek oraz rozładunek koszy po ukończeniu procesu zmywania i suszenia. Dodajmy – wyjątkowo oszczędnego. Najnowsza generacja zmywarek G 5000 Miele to światowy lider w dziedzinie oszczędności. Wszystkie zmywarki Miele osiągnęły klasę efektywności energetycznej A. Również wszystkie modele uzyskały ocenę A w kategorii mycia i suszenia. Warto wspomnieć, że zmywarki Miele mogą pochwalić się wartościami zużycia energii mniejszymi o 20% niż klasa A. Myjąc 14 zestawów naczyń w programie energooszczędnym urządzenia zużywają tylko 0,83 kWh (jedynie 0,06 kWh na zestaw naczyń!). A do tego czynią to (także rekordowo) nad wyraz subtelnie – zmywarki Miele są tak ciche, że praktycznie ich nie słychać. W programie „Bardzo cichy” osiągają poziom głośności na poziomie 38 dB (A). To oznacza, że nie przeszkadzają w codziennych czynnościach, jak rozmowy czy oglądanie telewizji, co ma szczególne znaczenie wtedy, gdy kuchnia i salon w naszym domu są połączone. Nie zapomniano także o wyglądzie. Nowe wzornictwo zmywarek harmonizuje z każdym wyposażeniem i stylem kuchni. Ergonomicznie pochylony panel sterowania ułatwia odczyt wszystkich elementów obsługi i funkcji kontrolnych.

W nowej serii znajdziemy wszystkie pożyteczne rozwiązania, dzięki którym zmywarki Miele od lat wygrywają większość najważniejszych testów konsumenckich świata. Doskonałe efekty mycia i suszenia gwarantują m.in. funkcjonalne programy automatyczne wspomagane sensorami SensorDry czy funkcja AutoOpen powodująca, że w końcowej fazie cyklu drzwi zmywarki otwierają się automatycznie zapewniając optymalne wyniki suszenia naczyń nawet najbardziej odpornych na temperaturę (wykonanych np. z tworzyw sztucznych).

Jedna rzecz w zmywarkach Miele od ponad 80 lat ich produkcji pozostaje niezmienna i urządzenia generacji G 5000 również do tej tradycji nawiązują: można na nich polegać. Zgodnie z normą Miele wszystkie poddawane są testowi trwałości odpowiadającemu 7500 cykli mycia, co oznacza 20 lat standardowego użytkowania.

Tags agd, Miele, zmywarka
Kategoria Inteligentne AGD

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *