Casio z nową technologią światła: Laser&LED

Casio z nową technologią światła: Laser&LED

CASIO zapowiada wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli projektorów XGA z serii Pro: charakteryzują się jasnością 4.000 ANSI lumenów, nową technologią źródła światła Laser&LED, która nie zawiera rtęci i zapewnia czas pracy urządzeń nawet do 20.000 godzin. Ponadto oba nowe projektory są dostosowane do projekcji 3D (tzw. 3D Ready), wyposażone w bogaty zestaw gniazd wejściowych, w tym w port HDMI. Projektory dostępne będą na Polskim rynku na początku grudnia.

Najnowsze urządzenia XJH1700 oraz XJ-H1750oferują wysoką jasność aż 4.000 ANSI lumenów i korzystają z technologii emisji światła w postaci laserowo-diodowych lamp hybrydowych – „Laser&LED”. Lampy te nie zawierają szkodliwej dla środowiska rtęci. Dzięki nowej technologii źródła światła Laser&LED, urządzenia mogą pracować bezawaryjnie przez 20.000 godzin, a brak filtra powietrza sprawia, że są bezobsługowe i idealnie nadają się do instalacji audiowizualnych. Zastosowanie nowej technologii emisji światła ma nie tylko znaczenie dla ochrony środowiska – dzięki 20.000 godzin bezawaryjnej pracy projektor nie zaskoczy nas nagłym przepaleniem lampy. Co ważne, w odróżnieniu od standardowych lamp rtęciowych, dzięki użyciu źródła światła Laser&LED nie odczuwamy spadku jasności obrazu generowanego przez projektor podczas całego okresu jego użytkowania.

Model XJ-H1750 pozwala na bezprzewodowe połączenie z komputerem (nawet z 4 jednocześnie) oraz możliwość prezentacji bez PC (z pamięci USB). Projektory z serii Pro wyposażono również w szereg innowacyjnych funkcji, takich jak możliwość współpracy z piórem interaktywnym1) oraz dołączonym do niego oprogramowaniem Presentation Draw. Z kolei funkcja MobiShow App2) 3) pozwala użytkownikom telefonów komórkowych oraz tabletów na bezpośrednie podłączenie do projektora za pośrednictwem WLAN. Wszystkie modele tej serii pozwalają na projekcję 3D4), posiadają głośnik o mocy 10W oraz są wyposażone w szereg portów komunikacyjnych i gniazd wejściowych, w tym w złącze HDMI. Projektory objęte są standardową gwarancją 3 lata (max. 6.000 godzin) lub 5 lat (max. 10.000 godzin) dla sektora edukacyjnego (wymaga bezpłatnej rejestracji).

Ceny od 7399 zł (XJ-H1600) do 9099 zł (XJ-H1750).

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *