Dali SUB E-12 F

Dali SUB E-12 F

Zarówno w muzyce jak i filmach, subwoofer jest w stanie dostarczyć 220W mocy szczytowej. Wzmacniacz 170W klasy D zapewnia zrównoważony bas oraz płynną integrację z głośnikami. Obudowa posiada port bass reflex skierowany w dół, co oznacza łatwiejsze ustawienie i lepsze dopasowanie akustyczne do pomieszczenia. Głośnik niskotonowy jest potężnym, 12-calowym przetwornikiem o długim skoku, opracowanym z myślą o precyzji. Membrana jest wykonana z czystego, lekkiego aluminium dla lepszej reprodukcji szczegółów i maksymalnej sztywności, podczas gdy ciężki układ magnetyczny steruje ogromną, 4-warstwową, chłodzoną powietrzem cewką o długim skoku. Aby zapewnić najwyższą wydajność nawet w trudnych warunkach, subwoofer posiada wbudowane obwody zabezpieczające przed przeciążeniem i zniekształceniami.

Wiele opcji regulacji dźwięku tego subwoofera pozwala na jego idealne dopasowanie do systemu. Na tylnej ściance znajduje się regulacja głośności, fazy i górnej częstotliwości odcięcia, a włączanie lub wyłączanie może odbywać się automatycznie dzięki wykrywaniu sygnału. Subwoofer posiada wejścia LFE i Line. Maskownicę przymocowano elegancko do czarnego frontu wykończonego na wysoki połysk za pomocą ukrytych magnesów.

Po zdjęciu maskownicy widoczna staje się aluminiowa membrana, z laserowo wyciętym logo DALI. Subwoofer jest dostępny w kolorach: czarnym (black ash), orzechowym (light walnut), a nieco później również w białym.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *