EcoPranie przy pomocy smartfona

EcoPranie przy pomocy smartfona


Wraz z pojawieniem się najnowszej linii pralek Eco Bubble, Samsung udostępnił specjalną aplikację dla urządzeń z Androidem, która doradzi, jak jeszcze lepiej dbać o nasze ubrania. Dzięki temu już nigdy nie będziemy zastanawiać się, jaki wybrać program czy jak dobrać kolory.

Aplikacja Samsung Eco Bubble Wash Guide jest idealna dla wszystkich, którym pranie sprawia kłopoty, zwłaszcza dla panów, którzy wciąż pytają, co z czym można, a czego nie można prać. Najczęściej zastanawiamy się, jak łączyć kolory i tkaniny, by pranie przebiegało bez niespodzianek. Teraz wystarczy po prostu ściągnąć na swój telefon aplikację Samsung Eco Bubble Wash Guide. Aplikacja zawiera również sekcję Tips&Tricks, w której można znaleźć rady pozwalające na usunięcie trudnych plam z atramentu, kawy czy wina. Mobilny poradnik podpowie krok po kroku, jak właściwie dobrać wszystkie parametry w zależności od rodzaju i koloru tkaniny. O resztę zadba już pralka z systemem Eco Bubble. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu, powietrza i wody, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Wystarczy tylko właściwie posortować ubrania i wybrać odpowiedni program – a w tym właśnie pomoże aplikacja na smartfonie. Aplikacja dostępna jest w Android Market za darmo.


Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *