Epson: projektor w komplecie z ekranem

Epson: projektor w komplecie z ekranem

Niezły pomysł dla każdego kto myśli o kupnie projektora i odsuwa w czasie inwestycję w ekran. Epson dodaje przenośny ekran Epson ELPSC21 o przekątnej 80 cali (203 cm) i grę wideo do każdego zakupionego w grudniu projektora EH-TW480. Tym samym odpalając projektor w domu mamy z głowy wyświetlanie obrazu na ścianie.

Promowany projektor to wersja w której wykorzystano technologię 3LCD. Producent chwali się, że dzięki 3LCD można uzyskać wierne odwzorowanie  kolorów oraz wysoką jasność światła białego i barwnego (2.800 lumenów) a także duży kontrast obrazu (3.000:1). To co zobaczymy na ekranie będzie wyświetlane z rozdzielczością 1280×720 pikseli.

Dzięki dużej liczbie różnych gniazd podłączeniowych – HDMI 1,3, Component (YUV), Composite (RCA), S-video, D-sub (dołączony adapter) oraz USB (A i B) – podłączenie odtwarzacza Bluray, DVD, konsoli, dekodera TV czy komputera nie sprawia najmniejszego problemu. Sprzęt wyposażono w funkcję odtwarzania, np. zdjęć, bezpośrednio z podłączonego do projektora pendriva czy innego nośnika przez gniazdo USB.

Jasność światła białego i barwnego 2.800 lumenów i kontrast 3.000:1 zapewniają doskonały obraz bez konieczności  zaciemniania pomieszczenia.  Producent twierdzi dość optymistycznie, że wbudowany głośnik zapewnia pełne funkcjonalności multimedialne, bez konieczności podłączania zewnętrznego wzmacniacza i głośników. Niemniej, kto będzie chciał posłuchać ścieżki dźwiękowej z dobrego filmu nie obędzie się bez kina domowego.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *