Funkcjonalność przede wszystkim

Funkcjonalność przede wszystkim

Rynek sprzętów AGD zmienia się szybko i z każdym miesiącem pojawia się kilka nowych i ciekawych produktów. Również w świecie okapów dużo się dzieje, dzięki czemu poszukujący wyjątkowych modeli klient ma z czego wybierać. Warto zaproponować mu niepowtarzalne okapy z osuszaczem firmy Exclusive, która i tym razem postawiła na funkcjonalność i design.

Na sklepowych półkach można znaleźć urządzenia różnych marek, które mogą przyprawić klienta o lekki zawrót głowy. Czasami trudno mu zorientować się w szerokiej ofercie. Wszystkim, którzy borykają się z dużą wilgotnością w domach, warto zaproponować okapy firmy Galvamet Exclusive, które zostały wyposażone w technologię 3Tech.

Wyjątkowość modeli Sigma i Epsilon tkwi w zastosowaniu zaawansowanej metody filtracji, która zapewnia stuprocentowe oczyszczanie powietrza w kuchni. Rozwiązanie to pozwala wyeliminować z powietrza powstałe podczas gotowania opary i przede wszystkim wilgoć. Dzięki temu nie tylko redukuje się nieprzyjemne zapachy, ale również utrzymuje wilgotność na stałym odpowiednim dla zdrowia poziomie. Sigma i Epsilon zostały wyposażone w dodatkowy silnik pomocniczy, który tworzy specjalną kurtynę powietrzną. Jej zadaniem jest wytworzenie bariery, pomiędzy obwodem okapu a płytą, która zapobiega rozprzestrzenianiu się oparów w kuchni i ułatwia ich pochłanianie. Co więcej jest to najprostszy sposób rozwiązania problemu zaparowanych szyb i osadzającego się na ścianach grzyba.

Epsilon 100×70/F/IX to model sufitowy wykonany ze stali nierdzewnej. Silnik dający wydajność 420m3 wytwarza hałas na poziomie 56 dB(A) i ma całkowity pobór mocy rzędu 784 W (pobór mocy pochłaniacza wilgoci wynosi 454 W a silnika 270 W). Urządzenie pracuje pod ciśnieniem 330 (Pa) i jest sterowane dotykowo. Regulacja natężenia oświetlenia (halogeny 3 x 20 W), sygnalizacja nasycenia filtra węglowego i filtra metalowego to kolejne powody, dla których warto zwrócić uwagę na produkt Galvamet Exclusive.


Tags Galvamet, okap
Kategoria Inteligentne AGD

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *