HiFiMan oficjalnie w Polsce

HiFiMan oficjalnie w Polsce

HiFiMan to legendarna na terenie USA  audiofilska marka, której właścicielem jest przedsiębiorstwo Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. . Jednym z pierwszych produktów jaki powstał w HiFiManie jest bez wątpienia najlepszy na świecie przenośny odtwarzacz audiofilski – HiFiMan HM-801. Produkt, który dał firmie międzynarodową sławę oraz bardzo mocną pozycję na amerykańskim rynku audiofilskim.

HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak nowatorskiej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz bezkonkurencyjnie niezawodne.

Najlepsze ortodynamiczne słuchawki od wielu lat słynęły z porażającej jakości dźwięku – niesamowitej rozdzielczości, niespotykanej dynamiki, genialnej barwy i tego co najważniejsze – referencyjnej wręcz przestrzenności brzmienia. Porównywalnej wyłącznie do wolnostojących kolumn stereo. Dodatkowo, słuchawki ortodynamiczne charakteryzują się nadzwyczajnie niskim współczynnikiem awarii. Jednak ze względu na bardzo wysokie koszty produkcji oraz skomplikowaną technologię dopiero od kilku lat słuchawki tego typu są w stanie konkurować z tradycyjnymi słuchawkami dynamicznymi. Głównie za sprawą produktów HiFiMana.

Polska oferta HiFiMan obejmuje wszystkie produkty, które spełniają wymagania ROHS oraz CE. Wszystkie produkty HiFiMan będą dostępne do odsłuchów podczas targów AudioShow 2011 w Hotelu Jan III Sobieski – 3 piętro, pokój nr 308.

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *