I-Amica

I-Amica

Polscy inżynierowie zaskoczyli branżowy świat AGD. Wszystko za sprawą nowatorskich rozwiązań, jakie zastosowano w urządzeniach do zabudowy z linii Integra. Ich wyróżnikiem jest pierwszy seryjnie montowany, interaktywny i wielokolorowy wyświetlacz LED z systemem ikon.

Urządzenia z linii Integra stanowią spójną całość pod względem wzorniczym i funkcjonalnym. Znajdują się wśród nich: piekarniki, mikrofalówki, płyty grzewcze, zmywarki oraz okapy. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej urządzenia, dostępne są w trzech kolorach: inoksu, czerni i bieli. Urządzenia z tej serii wyposażone zostały w szereg rozwiązań na miarę XXI wieku.


Inteligentny piekarnik

Jednym z nich jest zastosowany w piekarnikach I-cook timer, czyli inteligentny system obsługi piekarnika. Zawiera on gotowe programy do przygotowywania określonych potraw, inne do pieczenia indyka, inne dla ciasta. Daje również możliwość wprowadzenia własnych ustawień do przygotowywania ulubionych potraw. Na 4,3-calowym wyświetlaczu LED można ustawić wybrany motyw i dostosować tryb pracy do własnych preferencji (np. tryb oszczędny oświetlenia). Wybór lub zmianę pożądanej funkcji ułatwia 6 czytelnych sensorów, umieszczonych na eleganckim, podświetlanym panelu. Piekarniki wyposażone są ponadto w szereg innych funkcji, np. funkcja I-cool front pozwala na bezpieczne użytkowanie, dzięki niej drzwiczki pracującego piekarnika nigdy nie są gorące, a to za sprawą systemu chłodzącego front.

„I-wiele” funkcji i systemów w jednym!

Kolejnym atutem urządzeń jest funkcja I-light space, czyli dwie lampy halogenowe, które oświetlają wnętrze piekarnika podczas pieczenia dań na obu poziomach. Funkcja I-light space pozwala monitorować proces obróbki cieplnej bez konieczności uchylania drzwiczek. Ponadto nieskazitelną czystość zapewnia I-touch free, czyli specjalna powłoka zabezpieczająca powierzchnię przed niepożądanymi śladami palców.

W linii Integra znajdują się piekarniki wyposażone w nowoczesne programatory sensorowe z wyświetlaczem LED. Mają one 15 gotowych programów i 12 funkcji grzania. Kolejnymi elementami, bez których trudno sobie wyobrazić nowoczesna kuchnię, są: termosonda, system Aqualytic i Childlock, czyli ochrona przed przypadkowym włączeniem przez dzieci.

Wśród piekarników jest również propozycja dla osób ceniących sobie zasady zdrowego żywienia – piekarniki parowe. Animowana grafika pozwala na łatwą obsługę zarówno klasycznych metod pieczenia, jak i programów parowych.

Okap zdalnie sterowany

Okapy z proponowanej linii wyróżniają się nie tylko stylowym designem, ale i sterowaniem sensorowym. Można je także programować i włączać lub wyłączać za pomocą pilota. Dodatkową funkcją zwiększającą funkcjonalność urządzeń jest system wyłączania czasowego. Zmywarki Integra zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania, które maksymalizują komfort użytkowania. Skuteczne mycie i suszenie współgra z oszczędzaniem energii i czasu.

Charakterystyczną cechą linii Integra są eleganckie okucia, ergonomiczne uchwyty, chowane, podświetlane pokrętła oraz duży, estetyczny panel. Wszystkie urządzenia do zabudowy z tej serii utrzymane są w nowoczesnej stylistyce, która wniesie powiew świeżości i zrewolucjonizuje każde wnętrze.

 


Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *