Indukcja na nowo

Indukcja na nowo


W każdej dziedzinie życia postęp jest nieunikniony, dotyczy to również gotowania. Współcześni klienci wymagają bardzo wiele od urządzeń kuchennych. Gotowanie powinno być szybkie i sprawne, a potrawy smaczne i zdrowe. Projektanci marki Franke od lat wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku. Przykładem tego jest kolejny produkt tej znakomitej marki – nowoczesna płyta indukcyjna.

Zalety płyt indukcyjnych są coraz częściej doceniane przez konsumentów. Gotowanie na płycie indukcyjnej jest niewątpliwie jednym z najszybszych sposobów przygotowywania potraw.

Zgodnie z zasadą działania tych urządzeń temperatura niezbędna do gotowania skupiona jest w dnie naczynia, co pozwala na dużą oszczędność zarówno czasu, jak i energii, gdyż nie trzeba ogrzewać całości szklanej płyty, jak to ma miejsce w przypadku standardowych płyt ceramicznych. Kolejną zaletą płyt indukcyjnych jest fakt, że po zdjęciu naczynia grzanie ustaje, a sama płyta pozostaje chłodna i bezpieczna. W przypadku płyty indukcyjnej Flexi marki Franke o temperaturze urządzenia informują wskaźnik ciepła resztkowego i wskaźnik działania pól grzewczych.

Płyta indukcyjna Flexi jest standardowo wyposażona w cztery pola grzewcze. Jednakże w urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązanie, które znacząco zwiększa jego funkcjonalność. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i odpowiedniemu rozmieszczeniu cewek indukcyjnych pola grzewcze można komponować w dowolny sposób, na przykład tworząc jedno duże pole na specjalne okazje. Elektroniczny detektor wielkości i obecności naczynia sprawia, że ciepło ukierunkowane jest precyzyjnie na dno naczynia. Płyta indukcyjna Flexi zapewnia komfort gotowania przy pomocy urządzenia wyposażonego w inteligentne rozwiązania najnowszej myśli technicznej. Płynną obsługę urządzenia gwarantuje system sterowania Touch control, pozwalający na łatwe i szybkie ustawienie pożądanej temperatury grzania.

Płyta Flexi precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb użytkownika, błyskawicznie reagując na wprowadzone zmiany na panelu sterującym. Istnieje również możliwość przerwania pracy i powrotu do gotowania dzięki funkcji pauza. Dodatkowo płyta jest zabezpieczona przez przypadkowym uruchomieniem jej przez dzieci.

Za wyborem płyty Flexi przemawia również minimalistyczny design. Szlifowane krawędzie boczne szklanej płyty nadają jej elegancki wygląd i sprawiają, że wizualnie stapia się z powierzchnią blatu.


Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *