Integracja dla ekologii od Roca

Integracja dla ekologii od Roca

Innowacyjne rozwiązanie Roca W + W to eleganckie, doskonale zaprojektowane przez  Gabriele & Oscara Buratti oraz wygodne i ekologiczne urządzenie łazienkowe. Jego rozmiary sprawiają, że zmieści się nawet w małej łazience, a design, że w dużym salonie kąpielowym nie będzie wyglądało mizernie.

W + W to połączenie umywalki z toaletą. Zestawienie tych sprzętów (zwykle instalowanych blisko siebie) w jedno urządzenie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Ale projektantom przyświecała nie tylko ta idea. Równie ważna jest oszczędność wody, której dzięki połączeniu urządzeń można zaoszczędzić nawet 25%. Zastosowana technologia water-reuse wykorzystuje w toalecie wodę zużytą w umywalce. Automatyczny system oczyszczania sprawia, że proces spłukiwania jest bezpieczny, wolny od bakterii i – co najważniejsze – oszczędny.

Dodatkowe zalety urządzenia to odwieszany sedes i jego proste, geometryczne kształty, dzięki którym łatwiej dbać o czystość jego i łazienki.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *