JBL On Tour iBT, czyli kolejny gadżet dla fana Apple i….

JBL On Tour iBT, czyli kolejny gadżet dla fana Apple i….

Pod hasłem On Tour iBT kryje się zestaw głośników z wbudowanym wzmacniaczem. Sprzęt może być zasilany czterema bateriami AA albo tradycyjnie: przy użyciu zasilacza AC. Warto jednak skorzystać z zasilacza, gdyż sprzęt ma funkcję ładowania baterii podłączonego (przez USB) iPoda, iPada i iPhone’a.

W komplecie jest wbudowany moduł Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z przenośnym sprzętem.  Co ważne tym przenośnym sprzętem nie musi być jedynie produkt Apple. Może być również smartfon z coraz popularniejszym systemem Android. Może być także każdy inny telefon z Bluetooth bazujący na innym systemie operacyjnym niż wyżej wymienione.  Niezależnie od systemu operacyjnego i marki telefonu dobrze by było aby urządzenie było wyposażone w funkcje A2DP (strumieniowa transmisja muzyki) i AVRCP (sterowanie odtwarzaniem).

Zestaw głośników to cztery szerokopasmowe (100 Hz do 20 kHz) modele Odyssey wyposażone w niewielkie magnesy neodymowe. Ich pracą można sterować za pośrednictwem zoptymalizowanego procesora DSP. Przydadzą się nie tylko do słuchania muzyki ale także i rozmówcy. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi On Tour iBT może służyć jako zestaw głośnomówiący. Nadchodzące połączenie spowoduje zatrzymanie odtwarzanej muzyki.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *