Kontroler pokojowy JUNG

Kontroler pokojowy JUNG

Kompaktowy regulator pokojowy Compact (system KNX) z wbudowanym wyświetlaczem może stanowić część systemu zarządzania nowoczesnym domem. Kontroler z wbudowanym wyświetlaczem i apdaterem magistrali połączeń może pełnić kilka funkcji. Przyda się do centralnej regulacji oświetlenia, temperatury i rolet. Umożliwia również sterowanie ograniczone jedynie do pokoju w którym jest zainstalowany. Przyda się również do zaprogramowania scen: regulacji jasności, przyciemniania oraz temperatury.

Wyświetlacz to nie tylko gadżet. Można na nim odczytać informacje o bieżącej temperaturze, tryb zadanej pracy oraz podstawowe informacje kalendarza (data, czas).  Ekran łączy się w moduły z przyciskami sterującymi: istnieje możliwość rozbudowy do np. czterech indywidualnie zaprogramowanych klawiszy. Co ważne kontroler występuje w kilku seriach wzorniczych, co ułatwia dopasowanie do wystroju wnętrza: A, CD, LS i FD.

Poniżej w galerii kontroler w różnych seriach wzorniczych oraz przykład modelu z rozbudowanym panelem sterowania.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *