LEDy przyszłości

LEDy przyszłości

Międzynarodowy projekt – Building KnowLEDge – organizowany przez firmy OSRAM i SIEMENS, prezentujący najnowsze rozwiązania oświetleniowe oparte na technologii LED to wydarzenie ważne zarówno dla procucentów, jak i konsumentów. Wszyscy zainteresowani mogą otrzymać zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie poprzez rejestrację na stronie internetowej www.osram.pl/LEDtour.

Ta niezwykle ciekawa i ważna impreza odbędzie się w Warszawie 7 września tego roku. Building KnowLEDge Tour to źródło cennych informacji dla wszystkich osób zainteresowanych przyszłością technologii oświetleniowych oraz nowoczesnym zarządzaniem budynkami. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji. Połączenie fascynacji i wiedzy to idealny sposób by pokazać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie oświetlania. Między innymi przewidziane są: fora informacyjne z udziałem ekspertów poświęcone wiedzy o technologii LED, projektowaniu oświetlenia z wykorzystaniem LED, sterowaniu oświetleniem i technologiach „Inteligentnego Budynku”, wystawy produktów przeznaczonych do konkretnych zastosowań, przygotowane przez firmy OSRAM i Siemens. Największą atrakcją będzie instalacja – sześcian LED, który pozwoli poczuć światło wszystkimi zmysłami. Z bogatej oferty produktów firm OSRAM i Siemens na Building KnowLEDge Tour zostaną zaprezentowane rozwiązania dla sklepów, biur i sektora usługowego m.in. innowacyjne rozwiązania oświetleniowe, systemy automatyki i zarządzania budynkiem. Eksperci OSRAM będą do dyspozycji odwiedzających, gotowi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Szczegółowe informacje dotyczące programu Building KnowLEDge Tour oraz film prezentujący wydarzenie znajdują się na stronie www.osram.pl/LEDtour, na której można się zarejestrować w celu zagwarantowania sobie darmowego uczestnictwa. Liczba uczestników jest ograniczona.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *