Lodówka po tuningu

Lodówka po tuningu


Tuning kojarzony jest, zwłaszcza przez panów, z samochodami. Nowe felgi, dywaniki czy kolor sprawiają, że samochód nabiera charakteru. A gdyby tak wzbogacić sprzęty otaczające nas na co dzień? Z marką Electrolux możemy urozmaicić zawartość naszej lodówki, i to nie tylko nowymi produktami spożywczymi.

Pomysł sklepu internetowego, w którym można znaleźć wiele ciekawych akcesoriów do chłodziarkozamrażarek, z pewnością znajdzie wielu amatorów. To szybki i prosty sposób na wzbogacenie wnętrza lodówki w gadżety, które nie tylko ułatwią użytkowanie, ale również sprawią, ze żywność będzie przechowywana w jeszcze lepszych warunkach.

W sklepie internetowym firmy Electrolux (http://electrolux.pl/Shop/) można znaleźć m.in. matę ułatwiającą przechowywanie warzyw i owoców. Mata o wymiarach 31,5 x 47,5 cm jest przeznaczona do pojemników i szuflad na warzywa i owoce. Pomaga dłużej zachować świeżość przechowywanych w chłodziarce produktów. Umożliwia swobodny przepływ powietrza w pojemniku, dzięki czemu nie tworzy się pleśń ani nie powstają nieprzyjemne zapachy. Cena: 15,01 zł.

Uniwersalny uchwyt na butelki sprawdzi się w każdej lodówce. W upalne dni szczególnie przyjemnie jest napić się czegoś orzeźwiającego. Dlatego w lodówce przechowujemy zazwyczaj zapas butelek ulubionych napojów. Jeśli nie mieszczą się na półce w drzwiach, upychamy je wszędzie, gdzie znajdziemy jakieś wolne miejsce. Tak wcale nie musi być. Wystarczy wygodna podwieszana półka na butelki, którą można umocować na dowolnej wysokości. Cena: 45,69 zł.

Równie dobrym rozwiązaniem jest odświeżacz zapachów w chłodziarce. Kupując żółte sery, świeże ryby lub wołowinę na steki, nie zastanawiamy się, jak będzie pachnieć nasza chłodziarka, w której umieścimy te specjały. A przecież nikt nie chce czuć przykrego aromatu za każdym razem, gdy otworzy drzwi lodówki. Wygodny odświeżacz w żelu, który można kupić w sklepie internetowym Electrolux, neutralizuje przykre zapachy pochodzące z produktów takich jak mięso, ser, ryby. Dla optymalnej skuteczności odświeżacza należy umieścić go na półce drzwi. Cena: 12,76 zł.

Ponadto w sklepie możemy znaleźć termometr służący do kontrolowania temperatury w lodówce. Powinna ona utrzymywać się na poziomie od +3 do +7°C, a odpowiednia temperatura w zamrażarce to -18°C. Jeśli posiadamy chłodziarkę, która nie ma wbudowanego termometru, warto się zaopatrzyć w takie urządzenie. Dzięki niemu będziemy mieli pewność, że produkty są przechowywane we właściwych warunkach. W sklepie firmy Electrolux można znaleźć dwa rodzaje termometrów do lodówki: tradycyjny za 17,54 zł i elektroniczny za 70,16 zł.

Zawsze, gdy nie zdążymy schłodzić odpowiedniej ilości napojów, a upał mocno daje się we znaki, możemy ratować się kostkami lodu. Miło jest, jeśli mamy pod ręką wystarczającą ich ilość. Jeszcze milej, gdy kostki mają fantazyjne kształty. W ofercie sklepu internetowego firmy Electrolux można znaleźć tacki na kostki lodu w kształcie serca, gruszki, muszli czy pingwina. Wszystkie wykonane są z elastycznej gumy, która pozwala na łatwe wrzucenie kostki do szklanki oraz całkowicie podlega utylizacji. Cena jednej tacki: 14,53 zł.


Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *