Lodówka w stoliku

Lodówka w stoliku

Gorenje Design Studio prezentuje SmarTable – innowacyjny produkt łączący funkcje stołu i chłodziarki. Nietypowy i zaskakujący produkt może być doskonałym pomysłem na znaczną intensyfikację naszych przychodów.

 


Współczesny świat zmienia się w zawrotnym tempie. Zmienia się także nasze spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Aby dotrzeć do zbiorowej świadomości, trzeba zaskakiwać innowacyjnym podejściem do wyposażenia wnętrz. SmarTable stanowi tu doskonały przykład dążenia do maksymalizacji komfortu życia, innowacji oraz kreatywności. Także prosprzedażowej.

Czym jest SmarTable?

SmarTable to nie tylko połączenie stołu i chłodziarki. To także genialne wykorzystanie elektroniki w celu stworzenia urządzenia zaskakująco funkcjonalnego. Wystarczy wcisnąć przycisk, by z umieszczonej w nodze stołu chłodziarki wysunęły się ku górze tace z zimnymi przekąskami i schłodzonymi napojami. Tace są obrotowe, zatem każda ze zgromadzonych przy stole osób ma łatwy dostęp do przekąsek. Przy pomocy pilota można regulować wysokość, na jakiej znajdą się półki. Jeden przycisk odsyła tace z powrotem do wnętrza lodówki, pozostawiając czysty i gładki blat stołu.

Co we wnętrzu?

Wnętrze chłodziarki można dostosować według potrzeb, umieszczając w nim jedną lub dwie półki. Jeśli we wnętrzu chcemy umieścić np. wysoką butelkę szampana z zestawem smukłych kieliszków, wówczas można zrezygnować z półek. W SmarTable można przechowywać 75 proc. produktów, jakie znajdziemy w tradycyjnej lodówce, a więc: owoce, warzywa, desery, ciasta, dania na zimno, a nawet delikatesowe mięsa, sosy, pasty…

SmarTable Twojego projektu

Średnica blatu stołu w wersji podstawowej wynosi 170 cm, zaś cylinder z chłodziarką – 93,3 cm. Jednak każdy klient może zaprojektować SmarTable według własnego pomysłu. Ilość możliwych wzorów SmarTable jest ograniczona jedynie wyobraźnią zamawiającego. Producent stwarza możliwość dowolnego zestawienia materiałów i kolorystyki, a także wymiarów. Wybierać można wśród kilku rodzajów kamienia, drewna i szkła. W ofercie szlachetnych kamieni szlachetnych znajdują się: granit multicolour red, granit labrador oraz granit galaxy. Jeśli dominującym motywem wykończenia zechcemy uczynić drewno, wówczas do wyboru jest topola, orzech, klon oczkowy, wenge i czereśnia. Gdy zażyczymy sobie, by to szkło wystąpiło w roli głównej, możemy wybierać spośród następujących barw: czerń, czerwień, metaliczny niebieski, metaliczne złoto, metaliczne srebro oraz białe szkło. Montowana w nóżce stołu chłodziarka może być umieszczona w ozdobnej obudowie ze stali nierdzewnej lub lakierowanej. Podstawa stołu wykonana jest ze sztucznego kamienia Siligor.

Przeznaczenie

SmarTable doskonale sprawdzi się w nowoczesnych biurach, restauracjach i hotelach dbających o komfort gości, a także w klubach i barach, których właściciele chcą wyróżnić swoje lokale i na stałe wpisać je między najatrakcyjniejsze punkty rozrywki na mapie miasta. Oprócz przestrzeni publicznych doskonałym miejscem dla inteligentnego stołu są stylowe mieszkania, których właściciele cenią komfort i funkcjonalność oraz nietuzinkowe rozwiązania. Jak to mówią – jedyne, co nas ogranicza, to nasza kreatywność!

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *