Loewe Individual 46 Compose 3D

Loewe Individual 46 Compose 3D

Niemiecka marka Loewe otrzymała prestiżową nagrodę EISA (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku) w kategorii: Telewizory z Technologią AV Streaming. Sędziowie, za najlepszy na europejskim rynku uznali model Loewe Individual 46 Compose 3D.

EISA jest największą organizacją wydawców multimedialnych w Europie , zrzeszającą ponad 50 magazynów z 19 europejskich krajów. Każdego roku, jury składające się z redaktorów naczelnych tychże czasopism wybiera wyróżniające się produkty i technologie, w szerokim zakresie kategorii produktów audio.

Na jury, złożonym z redaktorów specjalistycznych czasopism, szczególne wrażenie zrobiło połączenie wysokiej jakości obrazu i dźwięku, z nieograniczoną możliwością połączeń. Technologia Full-HD, podświetlenie LED i 400-Hz jakość obrazu sprawiają, że Loewe Individual Compose zawsze pokazuje doskonały obraz. Istnieje także możliwość przekształcenia materiałów 2D w trójwymiarowe. Co więcej, materiał wideo, także 3D, można w łatwy sposób nagrywać i odtwarzać ponownie dzięki wbudowanej nagrywarce z dyskiem DR+ 500 GB. Technologia AV Streaming, pozwala natomiast na strumieniowe przesyłanie obrazu do innego, zgodnego telewizora za pośrednictwem domowej sieci LAN lub WLAN.

Ogłaszając nagrodę dla marki Loewe, podkreślali również nadzwyczajnie elegancki i stylowy charakter telewizorów Loewe Individual 3D.

 

Kategoria Telewizory

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *