Mikrofalówki do zabudowy

Mikrofalówki do zabudowy

Nie przepadam szczególnie za mikrofalówkami, szczególnie gdy mają stać samotnie na blacie wstawione na zasadzie: byle tylko gdzieś upchnąć. Jeśli już decydować się na kolejny sprzęt w kuchni lepiej rozsądnie zagospodarować przestrzeń i wybrać model do zabudowy. Wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, by sprzęt świetnie zintegrować z wystrojem kuchni.

Dwa z czterech nowych modeli mikrofalówek Samsung, FG87SUST i FG88SUST mają pojemność 23 litrów.  Zamknięto je w eleganckiej, odpornej na zarysowania obudowie ze stali nierdzewnej. Trzeci model FG87SUB to kuchenka o tej samej pojemności, ale wykończona czarnym szkłem – doskonała propozycja dla zwolenników niestandardowego, kuchennego designu.

Wszystkie prezentowane kuchenki mikrofalowe wyposażone są w niebieski wyświetlacz LED ułatwiający elektroniczną nawigację i szybki wybór odpowiedniego programu oraz trybu przygotowywanego posiłku. Użytkownicy mają do wyboru m.in. program gotowania, podgrzewania oraz możliwość opiekania „na chrupko” z użyciem specjalnego talerza (tzw. Crusty Cook). Poza tym kuchenki wyposażone są w standardowe tryby m.in. mikrofali, grilla i ich kombinacji. Program Power Defrost umożliwia natomiast rozmrażanie potraw i gotowych produktów w wyjątkowo krótkim czasie.

Nowe kuchenki mikrofalowe do zabudowy posiadają ceramiczne wnętrze umożliwiające przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Komora pokryta emalią ceramiczną ma właściwości antybakteryjne, co zapewnia higienę niezbędną podczas przygotowywania posiłków. Potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależny niemiecki instytut LGA. Ponadto ściany komory kuchenek są również wyjątkowo gładkie, co pozwala na szybkie i łatwe usuwanie resztek tłuszczu czy oleju. Emalia ceramiczna jest też bardzo trwała – wykazuje aż 7-krotnie wyższą odporność na zarysowania i rdzę w porównaniu z powierzchnią stosowaną w innych kuchenkach i nie odbarwia się nawet w wyniku intensywnego użytkowania kuchenki. Co ważne, zastosowana technologia nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw ani nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu wewnątrz komory kuchenki. Każdy posiłek pachnie i smakuje znakomicie.

Klienci, którzy nie są miłośnikami grillowanych dań i potrzebują standardowej mikrofalówki, będą zadowoleni z czwartego modelu FW87SUST. Kuchenka wyposażona jest w podstawowe funkcje szybkiego rozmrażania i odgrzewania. Dodatkowo kuchenka posiada program Power Steam umożliwiający zdrowe gotowanie na parze w specjalnie przeznaczonym do tego celu naczyniu.

Sugerowane ceny detaliczne:

Model FG87SUST – 1 299 zł

Model FG88SUST – 1 299 zł

Model FW87SUST – 1 099 zł

Model FG87SUB – 1 299 zł

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *