Nie samym chlebem człowiek żyje

Nie samym chlebem człowiek żyje

O związkach firmy TAG Heuer ze sportami motorowymi napisano tysiące artykułów. Niewiele mniej uwagi poświęcono kultowemu modelowi tej marki, który swoją nazwę zawdzięcza legendarnemu wyścigowi Carrera Panamericana. Najnowsza kolekcja TAG Heuer Carrera 1887 Chronograph to hołd dla 150 lat awangardowych projektów zegarmistrzowskich. Czasomierz napędzany jest mechanizmem Calibre 1887 stworzonym w manufakturze TAG Heuer. Wyróżnia go całkowicie odnowiony, stworzony przez założyciela firmy, Edouarda Heuera oscylujący wałek.
Rozwiązanie to – składające się z mobilnego trzonu i dwóch zębatych kół – gwarantuje wysoką wydajność i precyzję pracy. Dzięki szafirowemu szkiełku na odwrocie koperty zegarka, mechanizm Calibre 1887 jest doskonale widoczny. Skala tachymetrowa umieszczona na satynowej lunecie przypomina o związkach modelu ze światem rajdów, zaś wykończenie oraz tarcza wyraźnie wskazują, że jest to klasyczny model utrzymany w tradycji linii Carrera. Zegarek jest wodoodporny do 100m, a jego bransoleta ma dodatkowo zabezpieczone zapięcie, które zapewnia łatwe użytkowanie i wygodę. Fluorescencyjne wskazówki zapewniają wyjątkową czytelność niezależnie od warunków oświetlenia.

 

Cena: 17 290 zł

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *