PMC TWENTY na 20 lecie

PMC TWENTY na 20 lecie

Brytyjska firma PMC wyjątkowo starannie przygotowała się do jubileuszu: 20 lecia działalności. Z tej okazji pod wodzą założyciela i głównego projektanta Petera Thomasa zaprezentowano serię kolumn TWENTY. Do ich opracowania wykorzystano wyniki trzyletnich badań przeprowadzonych wśród klientów, sprzedawców i dystrybutorów. Nowa linia składa się z czterech kolumn: dwóch podstawkowych TWENTY.21, TWENTY.22 i dwóch modeli podłogowych TWENTY.23 i TWENTY.24. Wszystkie są oferowane w czterech wariantach wykończenia.

Na potrzeby nowej serii stworzono wspólnie z norweską firmą SEAS nowe 27 mm głośniki wysokotonowe z Sonolex’u z płytką rozpraszającą (umożliwia bardzo szeroką propagację wysokich tonów) wykorzystywaną w najdroższych flagowych monitorach studyjnych. Do tweeterów dobrano specjalnie zaprojektowane głośniki średnioniskotonowe M13 (140 mm) i M17 (170 mm) z lekkimi membranami z matowego papieru. Przetworniki umieszczono w obudowach w których przednia i tylna ściana odchylone są do tyłu o 5 stopni. Zmieszczono w nich wewnętrzne przegrody tworzące linię transmisyjną ATL, która usztywnia konstrukcję a jednocześnie zmniejsza zniekształcenia i rezonanse.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *