Polski odkurzacz przyszłości

Polski odkurzacz przyszłości

Kenon jest całkowice zautomatyzowanym odkurzaczem, który z niemal perfekcyjną dokładnością odkurzy Twój dom.

Urządzenie posiada zbiornik na śmieci o pojemności 1L co ogranicza częste wyrzucanie śmieci.

Czas pracy na baterii to ok 40 min – w tym czasie urządzenie jest w stanie bardzo dokładnie odkurzyć średniej wielkości pokój.

Dzięki wbudowanej lampie UV Kenon zabija do 80% zarazków i bakterii obecnych na czyszczonej powierzchni. Świetnie sprawdzi się w dziecięcych sypialniach dbając o  bezpieczeństwo i zdrowie Twojej pociechy. Jego właściwości i funkcje znajdą zastosowanie również w domach alergików uczulonych m.in. na kurz i roztocza. Jeśli posiadasz psa lub kota Kenon doskonale poradzi sobie z bakteriami pochodzącymi od zwierząt domowych. Niewielkie rozmiary odkurzacza pozwolą bez problemu schować go nawet w niewielkim mieszkaniu.

Możesz zaprogramować go na dowolną datę oraz  godzinę o której rozpocznie sprzątanie nawet bez Twojej obecności w domu, a także wybrać intensywność, czas i regulację prędkości odkurzania. Odkurzacz sam wróci do stacji dokującej aby doładować swojąbaterię.

 

 

Kategoria Inteligentne AGD

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *