Ramki cyfrowe Sony S-Frame z Wi-Fi

Ramki cyfrowe Sony S-Frame z Wi-Fi

Oto pierwsze ramki cyfrowe Sony S-Frame (WA700 i W700) przystosowane do współpracy z domową siecią Wi-Fi. Umożliwiają pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli ani żonglowania kartami pamięci. Tym samym przesyłanie najświeższych zdjęć do ramki cyfrowej nie jest już problemem.

Cechy wspólne

Nowe modele S-Frame to cyfrowe ramki 7-calowe z wbudowaną pamięcią 1GB.  Dzięki łączu Wi-Fi umożliwiają oglądanie zdjęć i albumów zamieszczonych przez znajomych na ich kontach na Facebooku. Ponadto automatycznie wyświetlają zdjęcia załączone do maili, dzięki czemu rodzice i dziadkowe mogą na przykład zobaczyć, jak dorastają najmłodsi członkowie rodziny.

Pojemna wewnętrzna pamięć 1GB umożliwia przechowanie nawet 4000 obrazów o rozdzielczości 0,78 megapiksela. Do ramki można ponadto podłączyć pamięć USB i wyświetlać zapisane na niej zdjęcia, a w przypadku modelu WA700 — również odtwarzać pliki z muzyką i ujęcia filmowe HD.

Przechowujesz na twardym dysku tysiące fotografii, których nigdy nie oglądasz? Ramka cyfrowa S-Frame może je bezprzewodowo pobierać z komputera i wyświetlać zawsze nowe zdjęcia zamiast dobrze znanych, wielokrotnie oglądanych obrazów.

Obie stylowo wyglądające ramki są wyposażone w nowy, wygodny w użyciu panel dotykowy, który pozwala na łatwe przeglądanie kolekcji zdjęć, zmienianie trybów pokazu slajdów i wybieranie ustawień pobierania zdjęć z komputera, maila lub serwisów społecznościowych.

Prognoza pogody i energooszczędny programator

Obie ramki pozwalają na wyświetlenie aktualnej pogody oraz prognozy dostarczanej przez serwis internetowy AccuWeather. Oba modele są wyposażone w energooszczędny programator włączania / wyłączania. Umożliwia on zaprogramowanie automatycznego przełączenia nieużywanej ramki w tryb czuwania — na przykład na noc lub na czas wyjścia do pracy.

Czym się różnią?

Model S-Frame WA700 różni się od W700 bogatszym zestawem funkcji. Dzięki radiu internetowemu vTuner umożliwia słuchanie mnóstwa stacji radiowych — również w czasie oglądania zdjęć. Pozwala ponadto na wyświetlane ujęć filmowych Full HD (AVCHD lub MPEG4) nagranych kamerą lub aparatem cyfrowym oraz na oglądanie pokazów slajdów przy akompaniamencie muzyki z wybranych plików MP3.

Nowe ramki cyfrowe Sony S-Frame trafią do sprzedaży w Polsce w grudniu 2011 r. (WA700, tylko w Sony Store w CH Arkadia w Warszawie i w sieci sklepów Sony Centre) i w styczniu 2012 r. (W700).

Specyfikacja techniczna

DPF-W700 DPF-WA700
Ekran Rozmiar 7″ / 18cm 7″ / 18cm
Rozdzielczość 800×480 WVGA 800×480 WVGA
Format 16:09 16:09
Podświetlenie LED LED
Pamięć & Połączenia Pamięć (GB) 1 1
Ilość zdjęć 4000 4000
Czytniki kart MS Duo / MS PRO Duo / SD / SDHC MS Duo / MS PRO Duo / SD / SDHC
USB TAK TAK
HDMI NIE NIE
Kompatybilność Zdjęcia JPEG JPEG
Video MPEG1 (.mpg)/ MPEG4 (.mp4)/ MPEG4 AVC (.mp4,.mts)/ Motion JPEG (.mov, .avi)
Pliki audio MP3, ACC, WMA, LPCM
Ogólne Panel dotykowy TAK TAK
WiFi TAK TAK
Email TAK TAK
Facebook TAK TAK
PC połączenie TAK TAK
 Radio internetowe TAK (vTuner)
Prognoza pogody TAK (AccuWeather) TAK (AccuWeather)
Slajdy 4 tła 4 tła

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *