Rekordowo długa gwarancja na projektory CASIO – 5lat!

Rekordowo długa gwarancja na projektory CASIO – 5lat!

Projektory CASIO Standard z serii M są od dziś objęte najdłuższą na rynku gwarancją na źródło światła – 5 lat / 10.000h. Dotychczas tak długa gwarancja dotyczyła wyłącznie urządzeń wykorzystywanych w sektorze edukacyjnym. Od dziś jest to standard w odniesieniu do serii M (Casio XJM140; Casio XJ-M145; Casio XJ-M150; Casio XJ-M155; Casio XJ-M240; Casio XJ-M245; Casio XJM250; Casio XJ-M255).
Atutem projektorów Casio jest technologia Laser&LED, która zastąpiła tradycyjne rtęciowe lampy projekcyjne. Producent zastosował diody elektroluminescencyjne (LED) wsparte laserem. Projektory tej linii nie tylko mają znakomitą jasność (2500 ANSI lm, 3000 ANSI lm), ale mogą pracować do 20.000h bez konieczności wymiany źródła światła.
Eksploatacja tych urządzeń nie wymaga czasochłonnego studzenia po zakończeniu pracy, także uruchomienie projektora jest niemal natychmiastowe (trwa 8 sekund).

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *