RUSSOUND DMS-3.1: dla fanów multiroom

RUSSOUND DMS-3.1: dla fanów multiroom

Kto do tej pory nie interesował się tematyką multiroom, ten zapewne nie skojarzy marki Russound. Pora nadrobić zaległości szczególnie wtedy, kiedy zaczniecie przygotowania do stworzenia własnego systemu nagłośnienia wielostrefowego i kina domowego z odtwarzaczem sieciowym oraz obsługą Apple Air Play. Wówczas Russound może być jednym z kandydatów do instalacji multiroom w waszym domu. W końcu ta amerykańska firma specjalizuje się elektronice hi-fi już od 1967 roku.

Jednym z najświeższych produktów jest  nowe urządzenie źródłowe – odtwarzacz sieciowy DMS-3.1. Urządzenie to dostarcza cyfrową muzykę z Twoich zasobów sieciowych do systemu multiroom. Obsługa Apple Air Play pozwala na wysłanie do DMS-3.1 zawartości audio z komputerów używających iTunes oraz z iPad’a, iPhone’a lub iPod touch.

Dodatkowo DMS-3.1posiada wbudowany tuner radiowy AM/FM z obsługą RDS (informacje o stacji wyświetlane są na klawiaturach systemu RNET).

Złącze ETHERNET pozwala na dostęp i odtwarzanie muzyki z sieciowych urządzeń DLNA, jeżeli sieć ma połączenie z internetem, DMS-3.1 może odtwarzać również internetowe stacje radiowe oraz muzykę on-line.

Złącza USB pozwalają na podłączenie pamięci podręcznej z Twoją muzyką i  dostęp do niej poprzez klawiatury systemu RNET.

DMS-3.1 został zaprojektowany do idealnej współpracy z nowymi kontrolerami RUSSOUND z serii C (MCA-C5 oraz MCA-C3).

Odtwarzane typy plików dźwiękowych: MP3 (CBR, VBR), WAV (8, 16-bit), OGG Vorbis, FLAC (8, 16-bit). AAC, AAC+

Cena detaliczna: 9999 PLN brutto

Dane techniczne

Pasmo: 20Hz to 20KHz
Audio – wejścia analogowe: (4) Stereo RCA
Audio – wejścia cyfrowe : (3) USB 2.0/1.1
Porty komunikacyjne: 1 Ethernet RJ45, 10/100 Base T
Kompatybilne pliki audio: MP3 (CBR, VBR), WAV (8, 16-bit),
OGG Vorbis, FLAC (8, 16-bit),  AAC, AAC+
Pasmo tunera: AM 530 – 1710 kHz, FM 87.7 – 107.9 MHz
Czułość tunera: AM: @20 dB S/N 55 dBu; FM: @30 dB S/N 6 dB max 12 dBu
S/N zakres: AM: 45dB FM: 60dB
Standby – pobór mocy: < 1.0 W
Wymiary: 43 x 21.7 x 4.3cm
Masa: 4 kg

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *