Samsung odświeża linię telewizorów D8000

Samsung odświeża linię telewizorów D8000

Telewizor Samsung Smart TV D8000 to jeden z wielu, który zapewnił producentowi sukces. W pierwszej połowie 2011 r. w Europie udział w rynku telewizorów wyniósł 30,7% Popularność modeli 3D Samsung była szczególnie widoczna na europejskim rynku – w pierwszej połowie 2011 r. udział firmy w rynku wyniósł 46,3%. W ciągu zaledwie pięciu miesięcy od premiery pierwszych w branży inteligentnych telewizorów Smart TV, która miała miejsce na początku kwietnia, Samsung osiągnął 500-procentowy wzrost ilości oferowanych aplikacji – obecnie w sklepie Samsung Apps Store dostępnych jest ich ponad 900.

Pora zatem na kolejną generację TV. Samsung przedstawił swój najnowszy produkt: 60D8000 – ogromny 60-calowy telewizor Smart TV, stworzony według wzornictwa One Design, z ekranem o przekątnej 1,5 m i ramce o grubości zaledwie 1,5 cm. Obok funkcji Samsung Smart Hub, sprzęt został wyposażony we wbudowaną nagrywarkę cyfrową (PVR Ready), która umożliwia użytkownikowi zatrzymanie nadawanego na żywo programu, nagrywanie ulubionych audycji i oglądanie materiałów w dowolnym, wygodnym dla siebie czasie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *