JUNG: stacja dokująca na ścianie

JUNG: stacja dokująca na ścianie

Niemiecka firma JUNG przedstawia podtynkową stację dokującą. To  optymalne miejsce na odtwarzacz mp3, iPod lub iPhone: centrum muzyki z wbudowanymi głośnikami.

Urządzenie posiada wyjścia do połączenia z domowym zestawem hi-fi lub systemem multiroom. Do dyspozycji jest również wejście dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Moduły głośnika z wbudowanym Bass Reflex wyróżniają się większą efektywnością, co słuchacz odbierze jako lepszą jakość dźwięku.
Wyposażenie obejmuje także bardzo praktyczne rozwiązania. Standardem jest funkcja ładowania akumulatora iPoda i iPhone lub innego telefonu komórkowego z gniazdem mini USB, co pozwala zaoszczędzić wykorzystanie zewnętrznych ładowarek. Kontrola Centrum Muzyki odbywa się wygodnie za pomocą pilota na podczerwień lub bezpośrednio na urządzeniu.

JUNG rekomenduje instalację centrum muzyki i modułów głośnika w standardowych opakowaniach w ścianie. W przypadku montażu pojedynczego, możliwe jest przygotowanie głośników w całym pokoju. Co więcej, istnieje możliwość łączenia Centrum Muzyki i modułu głośnika z wieloma ramkami systemów LS i AS 500. W połączeniu z dwoma modułami głośników (w tym obudowy bass-reflex) w 3-cześciową ramkę, można uzyskać wysokiej jakości dźwięk stereo.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *