Steruj inteligentnym domem za pomocą iPada

Steruj inteligentnym domem za pomocą iPada

Firma Synergia Tech producent SNG – Systemu Nowej Generacji do inteligentnego sterowania domem, wprowadza na rynek nowość: możliwość sterowania domem za pomocą iPada. Systemem SNG można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji o nazwie Touch:me.

Aplikacja Touch:me umożliwia sterowanie systemami obecnymi w domu:  oświetleniem (np. sceny świetlne, sekwencje), ogrzewaniem, roletami i żaluzjami, bramą wjazdową. Aplikacja daje możliwość ustawienia funkcji czasowych, monitoruje dane nt. systemów, którymi steruje i przedstawia je na wykresach. Zbiera też informacje o alertach. Pożyteczną funkcjonalnością jest opcja sprawdzenia przez internet tego, co się dzieje w sterowanych przez Touch:me domowych systemach.

Dostęp do aplikacji Touch:me wygodnie mieć w najważniejszych pomieszczeniach. Warto zamontować estetyczny uchwyt na iPada w sypialni, kuchni czy salonie. Dodatkowe korzyści z zastosowania iPada są takie, że można przy okazji korzystać z jego funkcji: w sypialni ustawić jako budzik, sprawdzić pocztę, w kuchni można gotując sprawdzić przepisy, a w salonie pokazać znajomym zdjęcia z wakacji. Miłym dodatkiem aplikacji Touch:me jest możliwość wyboru tapety, która będzie pasowała do każdego wnętrza.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *