TVN & Samsung: wspólna umowa

TVN & Samsung: wspólna umowa

TVN oraz Samsung podpisały umowę, na mocy której multimedialna aplikacja tvn player stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do wielu znanych seriali, programów oraz  kanałów tematycznych TVN, TVN Style i TVN Turbo.

tvn player pozwala oglądać wybrane programy emitowane przez TVN. Wystarczy podłączyć telewizor lub odtwarzacz Blu-Ray do Internetu, pobrać widget, aby zawsze mieć dostęp do ulubionych seriali. Dostępne są one bezpłatnie, a emisja wybranego programu czy ulubionego odcinka serialu poprzedzona jest reklamą.

Aplikacja tvn player umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVN. W ofercie znajduje się aż 117 pozycji, a wśród nich tak znane i lubiane seriale jak: „Przepis na życie”, „Prosto w serce”, „Usta Usta”, „Magda M.”, „Brzydula”. Nie zabraknie też takich programów jak: „Ugotowani”, „Kuchenne rewolucje”, „Mam talent”, „X-factor”, „Top Model. Zostań modelką” czy „You Can Dance. Po prostu tańcz”, „Miasto Kobiet” oraz „Automaniak”.

Aplikacja tvn player dostępna jest w telewizorach Samsung Smart TV serii D. Wkrótce będzie również dostępna w telewizorach serii C oraz odtwarzaczach i kinach domowych Blu-Ray z serii D i C.

Obecnie posiadacze telewizorów z funkcją Samsung Smart TV mają już dostęp do ponad 28 tysięcy filmów. Mogą korzystać z 300 różnych programów i widgetów, w tym z 17 polskojęzycznych aplikacji. Do końca roku będzie ich już około 30.

Kategoria Telewizory

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *