Widget Explore 3D już w Polsce

Widget Explore 3D już w Polsce

Aplikacja, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą bezpłatnie korzystać z materiałów 3D, jest już dostępna w Polsce. Najnowszy widżet Explore 3D umożliwia oglądanie filmów dokumentalnych, teledysków, bajek dla dzieci oraz trailerów kinowych hitów bez żadnych dodatkowych opłat.

Samsung Smart TV to ponad 300 aplikacji internetowych przeznaczonych dla telewizorów – 55 z nich jest już dostępnych dla polskich użytkowników, w tym aż 13 w języku polskim. Dzięki nowej aplikacji Explore 3D posiadacze telewizorów Smart TV mogą oglądać zapowiedzi filmów, teledyski i filmy dokumentalne. Dla dzieci jest pełna gama bajek i animowanych filmów. Już po 100 dniach dostępności Explore 3D w 17 krajach Azji, Europy i Ameryki Północnej liczba wyświetleń darmowych materiałów w trójwymiarze przekroczyła milion. Oznacza to, że wyświetlane były średnio 10000 razy dziennie, a statystyki pokazują, że zainteresowanie rosło z miesiąca na miesiąc – z 5000 wyświetleń w kwietniu do 20000 wyświetleń w maju.

Zamierzamy stale inwestować i rozwijać platformę Samsung Smart TV, współpracując z dostawcami treści. Niedawno nawiązaliśmy współpracę z TVP i wp.pl, rozwijamy także współpracę z największą telewizją internetową – Ipla, dzięki której użytkownicy Samsung Smart TV otrzymają dostęp do ponad 600 tytułów filmowych. Rozwój funkcji dostępnych za pośrednictwem telewizorów podłączonych do Internetu to także praca naszych ekspertów w Samsung Poland Research & Development Center, znajdującym się w Warszawie. Naukowcy opracowują w nim systemy aplikacji wykorzystywane na całym świecie. Najnowszą funkcją, jaką wprowadzamy obecnie, jest widżet 3D. Wierzymy, że sprawdzi się na naszych telewizorach Smart TV, które pozwalają odtwarzać obraz 3D w technologii full HD 1080pmówi Marcin Bołbot, marketing and sales director CE Samsung Electronics Poland.

Explore 3D widget to komplementarne rozwiązanie w pełni integrujące funkcje internetowe z obrazem 3D w najwyższej jakości Full HD 1080p. Dzięki niemu można upajać się magią kina 3D zupełnie za darmo, bez konieczności kupowania odtwarzacza Blu-ray 3D ani filmów.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *