Wielozadaniowy projektor

Wielozadaniowy projektor

Projektor Vivitek D859 to urządzenie z serii wielozadaniowych urządzeń Vivitek D85x. Podstawowa rozdzielczość wyświetlanego obrazu to odpowiednio 1.024 x 768 pikseli (XGA) z możliwością podłączenia sygnału interpolowanego do maksymalnej rozdzielczości 1.600 x 1.200 pikseli. Wysoka jasność aż 3.600 ANSI lumenów oraz kontrast 3.000:1 zapewniają uzyskanie wysokiej jakości obrazu w pomieszczeniach o wysokim poziomie oświetlenia – bez konieczności całkowitego przygaszania światła czy zasłaniania okien – co znakomicie ułatwia prezentacje w salach konferencyjnych i lekcyjnych. Zaimplementowana dodatkowo technologia BrilliantColor™ zapewnia uzyskanie obrazu o żywych i nasyconych barwach. Ważną cechą urządzenia jest niski poziom szumów z układu chłodzenia to zaledwie 33 dB w trybie ECO i 36 dB w trybie normalnym.
Model wyposażono w dużą ilość złącz, m.in.: HDMI, D-Sub15, wejścia/wyjścia audio oraz wejście mikrofonowe co czyni z tych projektorów urządzenia o wielu zastosowaniach multimedialnych. Gniazdo RJ45 pozwala na zdalne monitorowanie i zarządzanie parametrami projektora poprzez sieć LAN. Przydatna funkcja szybkiego włączania i wyłączania (szybkie, efektywne chłodzenie lampy po zakończeniu projekcji) pozwala na przedłużenie „życia” lampy, która w trybie ekonomicznym pracuje do 4.000 godzin, w trybie normalnym do 2.500 godzin.


Przyjazny dla środowiska i kieszeni
Nowe projektory są praktycznie bezobsługowe – dzięki zamkniętej budowie modułu optycznego, są odporne na kurz – wyeliminowano w nich wymienne filtry powietrza co znacznie obniża koszty serwisowania i upraszcza eksploatację. Nowoczesny rodzaj lamp zastosowanych w tych projektorach pozwala na spełnienie obecnych wymagań ekologicznych – zużycie energii w trybie czuwania wynosi mniej niż 1W. Niewielki jest też maksymalny pobór mocy przy pracy projektora – 280W w trybie normalnym i 230W w trybie ECO.

Wszystkie projektory Vivitek zaprojektowano ze szczególną dbałością o środowisko.
Przejawia się to m.in. w następujących rozwiązaniach:
• Do montażu wszystkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe
• Elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG)

• Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają wyłącznie z papieru pochodzącego z recyklingu
• Projektory Vivitek w trybie czuwania (Stand-by) pobierają poniżej 1W
• Zastosowanie zasilaczy o wysokiej sprawności pozwoliło dodatkowo ograniczyć pobór energii elektrycznej podczas pracy
Cena, gwarancja
Sugerowana cena detaliczna (z VAT) – 3.999 PLN.
Gwarancja: 3 lata na projektor, 1 rok/1.000h na lampę. W przypadku zakupu przez jednostki edukacyjne gwarancja wynosi 3 lata na projektor, 3 lata/2.000h na lampę.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *