Wzmacniacz lampowy Koda: azjatyckie granie

Wzmacniacz lampowy Koda: azjatyckie granie

Moda na klasyczne wzmacniacze lampowe nie przemija. Jedną z najnowszych propozycji jest produkt sygnowany przez markę KODA. Model oznaczony symbolem TA-5002 jest jednym z najnowszych wzmacniaczy lampowych w ofercie azjatyckiej firmy.

Urządzenie zbudowano na bazie chińskich lamp 6N3 (2 sztuki), których korzenie wywodzą się z popularnych rosyjskich lamp 6N3P. Rosjanie wykorzystywali je m.in. w generatorach małych częstotliwości .

Dzięki wysokiej mocy (do 60W na kanał) pozwala na łatwe i doskonałe wysterowanie praktycznie dowolnych kolumn głośnikowych. Współpracuje z kolumnami o impedancji 8 lub 4 Ohm. Oprócz standardowo dostępnej regulacji głośności, wzmacnaicz posiada również możliwość regulacji tonów wysokich i niskich (w zakresie +/- 10dB), przyciski wyboru źródeł znajdują się obok regulatorów na górnej ściance urządzenia. Wszystkie terminale połączeniowe (zarówno wejściowe RCA, jak i złącza głośnikowe) są pozłacane.

Parametry techniczne
Wejścia DVD/CD
Regulatory głośności, tonów wysokich i niskich
Lampy 2 x 6N3
Terminale wejściowe Pozłacane
Moc wyjściowa 2x60W (4 ohm)
Impedancja wejściowa 47k ohm
Czułość wejścia <= 700mV
Regulacja wysokich tonów +/- 10dB
Regulacja niskich tonów +/- 10dB
Stosunek sygnał/szum >= 85 dB
Zniekształcenia harmoniczne <= 0.01 %
Zakres częstotliwości 20Hz – 30 KHz
Wymiary W x S x G w cm 14,5 x 27,5 x 33
Waga 3kg

Cena 899 zł

Kategoria Stereo

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *