2 metry obrazu! Na Euro w sam raz.

2 metry obrazu! Na Euro w sam raz.

55 cali to za mało? Jest telewizor o przekątnej 60 cali. Taki też nie wystarczy? No to do dyspozycji jest 70 cali. Ale kiedy 70 cali to wciąż zbyt mało, dotychczas było tylko jedno rozwiązanie. Jakie? Projektor. Można się jednak bez niego obejść. Sharp proponuje bowiem jeszcze większą matrycę: ponad 2 metrową. Czyli z polskiego na nasze: 80 cali.

80 calowy telewizor to olbrzym. Nie dziwi zatem, że Sharp ma powody do dumy. W końcu to jedyny dostępny w sprzedaży telewizor o tak dużej przekątnej ekranu. Przy okazji: sprzęt trafia do sprzedaży jednocześnie w Polsce jak i na pozostałych rynkach europejskich.

Ponoć wielkość to nie wszystko. Liczy się także technika. A Sharp ma się czym chwalić. Zastosowana matryca ma pełne podświetlenie LED a nie krawędziowe. Do tego oczywista oczywistość: rozdzielczość Full HD, potrójny tuner HD, DLNA, otwarta przeglądarka internetowa, funkcja nagrywania Time Shift+ i system poprawy jakości i płynności obrazu Fine Motion. Wystarczy.

Bogactwo funkcji to jednak nie wszystko. A co z kosztami użytkowania? Ile potrzeba energii by cieszyć się gigantyczną matrycą? Sharp twierdzi, że odbiorniki z serii LE645E otrzymały etykietę energetyczną A++. Czyli przyjemność za małą cenę? Nic z tego! Najpierw trzeba zainwestować w telewizor. A to nie mały wydatek. Ile? 27 000 zł.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *