AMX: kompleksowe zarządzanie multimediami w domu i w biurze

AMX: kompleksowe zarządzanie multimediami w domu i w biurze

AMX zaprezentował nowe rozwiązanie, które łączy w sobie możliwości kilku urządzeń przeznaczonych do sterowania multimediami. Enova DVX All-In-One Presentation Schwitchers  zapewni użytkownikowi komfort pracy oferując zarządzanie z poziomu jednego urządzenia całą elektroniką znajdującą się w sali konferencyjnej, domu czy innym obiekcie.

AMX Enova DVX All-In-One to rozwiązanie zawierające wszystkie elementy, które są niezbędne do kontrolowania i automatyzacji elektroniki obecnej w budynku, a także do przesyłania sygnału na odległość. W jednym urządzeniu producent zawarł m.in. całe sterowanie, matrycę audio – wideo, wzmacniacz, mikser audio, przełącznik czy skaler, dzięki czemu możliwe jest skalowanie analogowego sygnału (Composite, Component, S-Video, RGBHV) do postaci cyfrowej, w tym także Full HD.

Nowy AMX wyposażono w trzy technologie: SmartScale®, InstaGate Pro™ oraz DXLink™. Pierwsza z nich automatycznie dostarcza optymalnie przeskalowany obraz do każdego wyświetlacza pracującego w ramach instalacji, eliminując wszystkie niekompatybilności pomiędzy źródłem sygnału a wyświetlaczem. Z kolei InstaGate Pro™ pozwala na bezproblemowe przełączanie sygnałów HDCP – bez przerw i utrudnień. Natomiast technologia DXLink™ przesyła i odbiera sygnał audio, wideo, Ethernet za pomocą kabla – skrętki na odległość do 100 metrów, bez utraty jakości.

W ramach rozwiązania Enova DVX All-In-One producent oferuje kilka modeli urządzeń dopasowanych do rodzaju instalacji: DVX-2100HD, DVX-2150HD, DVX-2155 HD, DVX-3150HD oraz DVX-3155HD. Zastosowanie nowego rozwiązania AMX oznacza wiele korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność miejsca (jedno urządzenie) i oszczędności finansowe – kupując jedno rozwiązanie All-In-One ponoszone koszty są znacznie mniejsze, niż w przypadku inwestycji w kilka urządzeń zapewniających te same funkcje, co Enova DVX. Ponadto gwarantuje wysokiej jakości obraz przesyłany do wyświetlacza natychmiast po otrzymaniu polecenia. Producent zadbał także o możliwość ulepszenia rozwiązania w przyszłości, m.in. o opcje obrazu 3D czy też dźwięku przestrzennego.

Rozwiązanie AMX Enova DVX All-In-One Presentation Schwitchers jest dostępne w Veracomp.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *