Ardeko na targach. Stylowa dekoracja okien

Ardeko na targach. Stylowa dekoracja okien

Koniec z ręcznym przesuwaniem zasłon okiennych. Może to wykonać za nas system automatyki. Cicho, sprawnie i od ręki. A jak? Do zobaczenia na targach. Oto co pokaże Ardeko.

Specjalność jednego z wystawców, czyli firmy Ardeko to dekoracja okien. Aby nadążyć za potrzebami klientów Ardeko zelektryfikowało większość dostępnych na rynku przesłon okiennych. I tak oto powstał obszerny katalog elektrycznych rozwiązań dla karniszy, rolet, rolet rzymskich, żaluzji, plis i verticali.

W zależności od stosowanego rozwiązania a także gabarytów przesłon stosowane są silniki zasilane 230V lub 24VDC. W szczególnych przypadkach można też zastosować zasilanie bateryjne lub słoneczne. Co ważne nie zapomniano o komforcie akustycznym. To żadna przyjemność, gdy zasuwanie czy rozsuwanie rolet przypomina hałasem otwieranie bramy w średniowiecznym zamku. Do rolet i żaluzji sterowanych elektrycznie używane są najcichsze na rynku  siłowniki Somfy Sonesse.

Wszystkie stosowane systemy elektryczne są w pełni kompatybilne z systemami inteligentnych domów. Dzięki temu urządzeniami elektrycznymi można sterować przez iPhone, iPad lub innego smartfona.  Wykorzystywany jest nowoczesny system bezprzewodowy pracujący w technologii Z-Wave, który można w łatwy sposób zintegrować z istniejącą instalacją elektryczną, alarmową, kamerami, oświetleniem, bramami, roletami itd…

Urządzenia wykonawcze systemu to małe bezprzewodowe kości mieszczące się w puszkach instalatorskich, dzięki czemu nie trzeba przerabiać  instalacji aby przerobić dom na dom inteligentny.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *