Automatyczna kosiarka oszczędniejsza od żarówki: Husqvarna

Automatyczna kosiarka oszczędniejsza od żarówki: Husqvarna

Mniejsza, lżejsza i jeszcze łatwiejsza w obsłudze – już wkrótce na rynku pojawi się trzecia generacja automatycznych, samojezdnych kosiarek Husqvarna Automower, która zapewni idealnie utrzymany trawnik bez żadnego wysiłku. Nowa, kompaktowa kosiarka przeznaczona jest do pielęgnacji przydomowych ogrodów o powierzchni do 500m2.

Automower® 305 jest pierwszą kosiarką automatyczną Husqvarna wyposażoną w baterię litową. Sprawia to, że jest najlżejszym produktem w rodzinie – waży tylko 7 kg. Dzięki temu, a także małym gabarytom, łatwiej porusza się na różnorodnych terenach np. w niewielkich, czasem ciasnych ogrodach przy miejskich domach jednorodzinnych.

Tak jak wszystkie samojezdne kosiarki firmy Husqvarna, nowy produkt posiada zaawansowane rozwiązanie: Anti Theft System. Jest to alarm oraz osobisty kod PIN, który chroni kosiarkę w wypadku kradzieży (bez znajomości kodu PIN urządzenie nie będzie działało).

W przyszłości automatyczne kosiarki staną się tak popularne w każdym domu, jak dziś zmywarki. Automower® 305 sprawia, że zautomatyzowanie koszenie jest bardziej przystępne dla właścicieli mniejszych ogrodów. Powierzchnia przeciętnego trawnika nie przekracza 400m2, dlatego nowy produkt skierowany jest do największej z dotychczasowych grup użytkowników. Co więcej, Automower® 305 zużywa mniej energii niż żarówka! Jest w pełni profesjonalną i nowoczesną maszyną dbająca o systematyczną pielęgnację trawnika oraz o środowisko naturalne – powiedział Jerzy Banaszczyk, Manager ds. Produktu i Szkoleń w firmie Husqvarna.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *