Bez zmywarki ani rusz. Naprawdę!

Bez zmywarki ani rusz. Naprawdę!

Pierwszy zakupem sprzętu AGD jaki dokonałem po swoim ślubie, była inwestycja w zmywarkę. Z góry było wiadomo, że nikomu nie będzie się chciało zmywać stosu brudnych naczyń. A o taki stos nie trudno, kiedy prowadzi się bujne życie towarzyskie. Wprawdzie można stwierdzić, że przy ograniczeniu życia towarzyskiego zmywarka nie będzie miała wiele do roboty, ale to jest błędne myślenie. Po całym dniu nazbiera się wystarczająco dużo naczyń. Nawet, kiedy czas spędza się głównie we dwoje.

W szerokiej ofercie urządzeń firmy Samsung do zabudowy pojawiła się zmywarka DW-BG970 o przestronnym wnętrzu, mieszczącym nawet 14 kompletów naczyń. Dzięki specjalnej strefie Power++ urządzenie skutecznie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dodatkowymi zaletami zmywarki są niskie zużycie energii oraz cicha praca.

 

Zmywarka Samsung DW-BG970B została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LED informujący o postępie pracy, a także prosty w obsłudze dotykowy panel sterowania. Użytkownik może dopasować do swoich potrzeb tryb pracy zmywarki poprzez wybór jednego z siedmiu programów: Auto Normal (40-65˚C), intensywny (70˚C), ekspresowy (65˚C), eco (45˚C), szybki (50˚C), delikatny(40˚C), a także opcję zmywania wstępnego. Dzięki specjalnym, obrotowym dyskom Storm Wash woda pod wysokim ciśnieniem usuwa osad i resztki żywności.

Efektywne zagospodarowanie przestrzeni

Zmywarka Samsung DW-BG970B została tak zaprojektowana, aby w jej wnętrzu wygodnie i szybko ułożyć  różnego rodzaju naczynia. Urządzenie pomieści nawet 14 kompletów naczyń, które w krótkim czasie i bez najmniejszego wysiłku zostaną umyte. Regulowany układ poziomu koszy i ich uchwytów umożliwia umieszczenie w urządzeniu zarówno dużych talerzy (nawet do 36 cm średnicy), jak i głębokich misek czy garnków. Udogodnieniem jest również specjalna szuflada na sztućce, którą można w całości oddzielić, aby łatwo wyjąć noże i widelce.

Opcja połowy załadunku umożliwia mycie naczyń tylko w jednym koszu (górnym lub dolnym), co pozwala na zmniejszenie zużycia wody i energii. Górna część przeznaczona jest do zmywania lekko zabrudzonych talerzy, zaś w celu domycia mocno zabrudzonych garnków i patelni pomocna będzie dolna część. Oprócz tego, zmywarka Samsung DW-BG970B posiada specjalną strefę Power++, zapewniającą optymalne efekty mycia nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Cicha i energooszczędna praca

Zmywarka Samsung DW-BG970B ze względu na niski pobór mocy (0,83 kWh/cykl) oraz małe zużycie wody (do 10 litrów) została zakwalifikowana do klasy energetycznej A+++. Urządzenie zapewnia również wyjątkowo cichą pracę – poziom hałasu nie przekracza 40 dBA i jest jednym z najniższych wskaźników spośród zmywarek dostępnych na rynku.

Dodatkowe funkcje

System Angled Racking pozwala ustawić załadunek zmywarki pod kątem – ułatwia to szybsze spływanie wody po ściankach naczyń, co skraca czas suszenia. Wydajność tego procesu poprawia również technologia Eco Drying, oparta na użyciu specjalnych materiałów pochłaniających wilgoć. Dodatkowo, zmywarka wyposażona jest w inteligentny czujnik Smart Auto Sensor Wash, który optymalizuje zużycie wody i energii. Czujnik wykrywa cząsteczki żywności oraz kontroluje zmętnienie wody, dzięki czemu w momencie, kiedy naczynia są już czyste, urządzenie kończy płukanie. Oświetlone wnętrze zmywarki ułatwia jej wyładowanie, a funkcja opóźnionego startu (do 24h) pozwala zaplanować pracę urządzenia na określoną godzinę. Zmywarka posiada również pełne zabezpieczenie przed zalaniem oraz wąż Aqua Stop.

Sugerowana cena detaliczna: 3 399 zł

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *