Biała płyta indukcyjna

Biała płyta indukcyjna

Dopiero co pisaliśmy o czerni w kuchni. Dla odmiany: o bieli. I to w miejscu, gdzie zwykle króluje czerń lub srebrna stal. Tym razem w roli głównej płyta indukcyjna. Biała płyta indukcyjna. Z linii White Pearl marki De Dietrich.

De Dietrich twierdzi, że płyta indukcyjna DTI1105WE to najnowocześniejszy i najbardziej komfortowy sposób gotowania. Urządzenie wyposażone jest w cztery niezależne pola grzejne, a każde z nich posiada funkcję Booster, która zapewnia natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy grzania. Pełne wsparcie podczas przygotowania potraw zapewniają unikalne funkcje.

Elapsed Time wyświetla aktualny czas gotowania. Korzystając z funkcji Boil, która pozwala na automatyczne gotowanie potraw w wodzie np. makaronu lub ziemniaków, czuwając nad całym procesem i zapewniając, że danie zawsze będzie all dente. Aby podgrzać już gotową potrawę tuż przed podaniem, wystarczy użyć opcji Start Control. Natomiast funkcja Switch zachowa ustawione dla naczynia parametry, nawet przy przestawianiu go na inne pole grzejne.

Płyta to nie jedyny biały sprzęt AGD w gamie. Uzupełnieniem płyty są inne urządzenia z linii White Pearl: okap wyspowy DHD1147W i piekarniki  DOS1195W (model wspomagany parą) i DOP1190W.


Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *