B&O: wygraj TV, wizytę projektanta i 4000 Euro

B&O: wygraj TV, wizytę projektanta i 4000 Euro

Bang & Olufsen chwali się, że nawiązał współpracę z różnymi projektantami z całego świata, aby pokazać jak nowy telewizor BeoVision 10 można zainstalować i wyeksponować w domu. Zaproszeni projektanci stworzyli własne interpretacje jak wzbogacić przestrzeń w domu o telewizor. Ich projekty można zobaczyć na stronie BeoVision10.com.

Niewykluczone, że któryś z projektów może stać się inspiracją do stylizacji wnętrza. B&Q kusi bowiem konkursem, w którym można wygrać nie tylko sprzęt (telewizor BeoVision 10-46 Chanterelle) ale także jak to ładnie ujęto w zaproszeniu: osobistą wizytę stylisty domy. Pomoże on dopasować BeoVision 10 a także uatrakcyjnić wystrój salonu nowymi akcesoriami o wartości 4000 euro.

By wziąć udział w konkursie należy wybrać się do salonu B&O gdzie można złożyć swoje zgłoszenie. Konkurs nazwano: “Życie pełne inspiracji z Bang & Olufsen”.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *