Canon w domu inteligentnym. Premiera EOS 6D!

Canon w domu inteligentnym. Premiera EOS 6D!

Świat domu inteligentnego z perspektywy obiektywu Canona? Nie tylko! Także z perspektywy nowoczesnego sprzętu biurowego. Do zobaczenia w specjalnie przygotowanym miejscu. Na wystawie w warszawskim Soho.

Warto odwiedzić specjalny pokój Canona. Fani fotografii będą mogli przetestować najnowszą gamę aparatów cyfrowych (m.in. EOS 1DX, EOS 5D MarkIII, EOS 650D). Wśród nich najnowszy EOS 6D. Ten premierowy model powstał w 25 rocznicę systemu EOS.  To pierwszy w historii model EOS z wbudowanym modułem Wi-Fi i GPS umożliwiający wykonywanie zdjęć a następnie oznaczanie ich informacją o lokalizacji i bezprzewodowych transfer do komputera, chmury lub smartfona.

Z pewnością warto sprawdzić nowy 11-punktowy system AF, który oferuje najlepsze osiągi w słabym świetle spośród wszystkich systemów AF stworzonych przez firmę Canon do tej pory. Układ pracuje od -3EV, co jest odpowiednikiem światła księżyca. Obiekty pozostają w ostrości w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych – dając swobodę fotografowania krajobrazów lub portretów przy zachowaniu naturalnej atmosfery sceny z minimalnym szumem. A to tylko jeden z wielu ciekawych produktów do obejrzenia i przetestowania…..

A po przetestowaniu i zrobieniu zdjęć? Każdy będzie mógł je wydrukować na nowych bezprzewodowych drukarkach do zdjęć. Kto zatem ma w sobie duszę artysty?

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *