Ciepło w niebanalnym kształcie

Ciepło w niebanalnym kształcie

Drabinkowe grzejniki w łazience zna już każdy – ich prosta forma to klasyczne rozwiązanie. Salony i sypialnie wyposażone są standardowo w białe lub kremowe grzejniki, poukrywane pod parapetami i zasłonięte firankami. Jazz i Astro to produkty marki Instal-Projekt, które udowadniają, że o ogrzewaniu można myśleć inaczej.

Grzejnik Astro to łazienkowy indywidualista. Posiada asymetryczną budowę z podwójnymi rzędami rurek, więc nie da się go zaklasyfikować jako drabinki. Dzięki przemyślanemu układowi poprzecznych profili zachowuje jednak jej funkcje, a podwojona ilość rurek zapewnia większą moc grzewczą. Taka konstrukcja dostarcza więcej przestrzeni do suszenia niż standardowe, łazienkowe modele, a nietypowa budowa urzeka swoją formą nawet najbardziej wymagających. Posiada wersję lewostronną i prawostronną, więc może dopasować się do każdej przestrzeni. Możliwość doinstalowania grzałki sprawia, że nawet poza sezonem grzewczym możemy cieszyć się ciepłą łazienką i nie przejmować się faktem, że niepogoda uniemożliwi nam wysuszenie codziennego prania.

Jazz to kolejny nieszablonowy model w ofercie Instal-Projektu. Posiada jeden kolektor, jednak jego prosta i elegancka forma sprawia, że jest to grzejnik reprezentacyjny. Dzięki optymalnemu projektowi można z powodzeniem zainstalować go w holu czy salonie. Ciekawy kształt i możliwość wybrania dowolnego koloru ekranu tego grzejnika z palety IP sprawiają, że może on stanowić świetne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza.Jeśli szukamy nietypowych rozwiązań, możemy zdecydować się na ekran w formie srebrnego lub grafitowego lustra. Możliwość lewo- lub prawostronnego montażu, wyboru ekranu oraz prosta i wyszukana forma sprawiają, że jest grzejnikiem elastycznym, który idealnie wpasuje się w duże pomieszczenia, nadając im indywidualnego charakteru.

Co łączy Jazz i Astro? Z technicznego punktu widzenia montaż lewo- lub prawostronny. Ich wspólnym mianownikiem jest jednak prosty, oszczędny w wyrazie i nowoczesny kształt, który inspiruje do stworzenia eleganckiego wnętrza. Dodatkowo nietypowa, asymetryczna konstrukcja tych modeli z jednej strony zaskakuje i zwraca na siebie uwagę, a z drugiej nadaje instalacji uporządkowaną formę. Jeśli cenimy sobie dyskretną elegancję – te modele grzejników pomogą nam to podkreślić.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *