Czerń w AGD: zacznijmy od lodówki

Czerń w AGD: zacznijmy od lodówki

Lodówka? A może precyzyjniej: chłodziarka? Zwykle biała lub stalowa. A może jakieś odstępstwo od przyjętych reguł? Proszę bardzo: czarna lodówka. I do tego luksusowa: z przednim panelem wykonanym z czarnego szkła. Oczywiście bardzo energooszczędna: najwyższa klasa energetyczna A+++. A od kogo? Od Beko.

CNE 47540 GB to topowy model w ofercie firmy, która coraz śmielej poczyna sobie na rynku AGD w Europie. Dla sceptyków: Turcy to jeden z większych graczy w Europie. Dla żądnych techniki: 475 litrów pojemności, system No frost,  LED-owe podświetlenie boczne, filtry i uszczelki antybakteryjne. A to nie wszystko.

Do listy wyposażenia dodano aktywny jonizator, który neutralizuje bakterie, wirusy i inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki. Jest nawet ciekawy system dwóch niezależnych parowników i wentylatorów.  Osobno regulowana temperatura oraz poziom wilgotności dla części chłodzącej i mrożącej zapewnia optymalne warunki przechowywania.

Na koniec krótka wzmianka o czerni. Czarne Beko nie musi być samotne w kuchni. W gamie serii Premium znalazła się czarna zmywarka (w wersji wolnostojącej i do zabudowy) a także pralka. Co jeszcze można do tego dopasować? Nasze pierwsze skojarzenia: porządne ciemne piwo.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *