Deante – drzwi natryskowe Moon z powłoką Active Cover

Deante – drzwi natryskowe Moon z powłoką Active Cover

Najnowszy produkt w ofercie kabin natryskowych marki Deante to połączenie eleganckiego wzornictwa z zaawansowaną technologią produkcji. Drzwi natryskowe Moon wyposażone zostały w powłokę Active Cover, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Przestronnie i elegancko

Jasne, przestronne i eleganckie łazienki, w których dominują gładkie powierzchnie i subtelne, dekoracyjne akcenty to ponadczasowy trend, który doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Tym pierwszym dodaje przestronności, a w drugich pozwala stworzyć komfortowy salon kąpielowy zapewniający swobodę i wygodę użytkowania. W obu wypadkach świetnie sprawdzą się wnękowe, uchylne drzwi natryskowe. Ich duże, szklane powierzchnie są idealnie gładkie tworząc wrażenie nieograniczonej przestrzeni, a elegancji dodają im chromowane profile i uchwyty stanowiące piękny i subtelny akcent dekoracyjny, który przykuwa uwagę.

Funkcjonalność w każdym wnętrzu

Drzwi natryskowe Moon pozwalają stworzyć komfortową przestrzeń natryskową we wnękach o różnej powierzchni. Ich rozmiar można bowiem dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki dostępności ścianek o szerokości od 20 cm do 50 cm. Drzwi o szerokości 70 cm zapewniają optymalną wygodę użytkowania. Dodatkowo wyposażone są w specjalne zawiasy, które podnoszą je przy otwieraniu. Pozwala to na zmniejszenie zużycia uszczelek i instalację kabiny bezpośrednio na podłodze. Konstrukcja profili przyściennych sprawia zaś, że niwelują one krzywiznę ścian i są niezwykle łatwe w montażu.

Nieskazitelna czystość

Z drzwiami natryskowymi Moon firma Deante wprowadza na rynek nową jakość w zakresie utrzymania czystości w łazience. Ich szklane powierzchnie pokryte zostały innowacyjną, hydrofobową powłoką Active Cover, która odpycha cząsteczki wody nie pozwalając na ich osiadanie. Dzięki temu woda, a razem z nią mydło, brud i kamień spływają po powierzchni ścian kabiny natryskowej, nie pozostawiając na nich brzydkich śladów i zacieków. Niezwykle ułatwia to utrzymanie szklanych drzwi i ścianek w czystości – po kąpieli wystarczy przetrzeć je miękką ściereczką do sucha. Powłoka Active Cover odznacza się wysoką trwałością, którą dodatkowo przedłużyć można, stosując dostępne na rynku specjalistyczne preparaty. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się piękną i czystą kabiną, która zawsze będzie wyglądać jak nowa.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *