Dornbracht: inspiracja na 160 metrach kwadratowych.

Dornbracht: inspiracja na 160 metrach kwadratowych.

Na targach branżowych Cersaie w Bolonii (25-29 września 2012) Dornbracht prezentuje nowości produktowe. Łącznie w ośmiu strefach produktów i przeżyć przedsiębiorstwo z Iserlohn pokazuje armaturę kuchenną i łazienkową, akcesoria łazienkowe oraz dwa sposoby zastosowania Ambiance Tuning Technique (ATT).

„Mamy zaszczyt zaprezentować odwiedzającym nasze najnowsze, innowacyjne produkty”, mówi dyrektor zarządzający Andreas Dornbracht. „Są to m.in. serie SELV i DEQUE, a także rozwiązania prysznicowe Horizontal Shower i Vertical Shower, które dzięki możliwościom technologii ATT wzbogacają rytuały kąpieli o wstępnie zaprogramowane choreografie.

Oprócz nowości, w centrum uwagi podczas tegorocznych targówjest również ikona designu – seria armatury Tara, która w tym roku obchodzi swoje 20. urodziny”.

Cersaie, organizowane w Bolonii w północnych Włoszech, skupiają ponad tysiąc wystawców z prawie 140 krajów, co czyni je najważniejszym wydarzeniem branży łazienkowej i płytek ceramicznych na świecie. Każdego roku na „Międzynarodowych Targach Ceramiki i Wyposażenia Łazienek” prezentowane są najnowsze produkty i trendy. W tym roku targi Cersaie odbędą się po raz trzynasty i według oczekiwań organizatorów zgromadzą ponad 80 tys. gości.

Program targowy firmy Dornbracht:

Horizontal ShowerATT i Vertical ShowerATT i ich funkcje Horizontal Shower jest nowym zastosowaniem dla postępowej technologii prysznicowej Ambiance Tuning Technique

(ATT). Wraz z Horizontal Shower Dornbracht tworzy nowy wymiar kąpieli pod prysznicem, przenosząc ją z pozycji stojącej do pozycji leżącej. Dzięki technologii ATT w obu rozwiązaniach – Horizontal Shower i Vertical Shower – różne pod względem temperatury i ilości wody rodzaje strumieni można łączyć we wstępnie zaprogramowane choreografie, które wzbogacą indywidualne rytuały kąpieli. Trzy scenariusze Balancing, Energizing i De-Stressing oddziałują na trzy sfery: ciało, umysł i duszę.

DEQUE

DEQUE wyróżnia się surową formą, zredukowaną do płaskiej, szerokiej wylewki. Niska, znajdująca się tuż nad umywalką czy wanną armatura kieruje wzrok na to, co istotne: formę strumienia wody. Cztery aranżacje DEQUE są inspiracją dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów w zakresie możliwości inscenizacji tego produktu.

Gentle Accessoires

Gentle to synonim prostoty, lekkości i trwałości. To delikatne, naturalne wzornictwo, które nie narzuca się i towarzyszy przez cały dzień. Dotyczy to również akcesoriów. Nowe, wysokogatunkowe połączenie chromu z kolorowym, matowym tworzywem sztucznym odzwierciedla hasło linii Gentle „Everyday elegance”. Do wyboru są cztery kolory tworzywa sztucznego, które podkreślają naturalną i dyskretną formę akcesoriów: jasnoszary, kremowobiały, brązowoszary i czarny.

Przegląd serii łazienkowych

W tej części goście mogą zapoznać się z wybranymi kolekcjami armatury, jak Gentle, IMO, Tara., Supernova oraz MEM, a także modułowym systemem Symetrics.

Performing Water

Program Performing Water symbolizuje kompetencje firmy Dornbracht w zakresie różnorodności form doprowadzenia wody. Woda w formie deszczu. Woda jako czysty, energiczny potok. Woda jako szeroki, mocno pulsujący strumień. Woda jako delikatne muśnięcie pojedynczych strumieni. Na targach Cersaie zaprezentowane zostaną różnorodne formy strumienia wody.

20-lecie armatury Tara

Oprócz nowości produktowych, Dornbracht zaprezentuje również armaturę Tara – ikonę designu, która obchodzi w tym roku swój jubileusz. To jedna z najbardziej cenionych kolekcji Dornbracht, która jak żadna inna potwierdza reputację firmy jako wyznaczającego trendy producenta najwyższej jakości armatury i akcesoriów do łazienek oraz kuchni. Tara stała się pierwowzorem dla nowoczesnych armatur łazienkowych i do dziś otrzymuje liczne nagrody w międzynarodowych konkursach wzorniczych. Jest także szeroko kopiowana na całym świecie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *