Dornbracht Water Dispenser: udogodnienie w kuchni

Dornbracht Water Dispenser: udogodnienie w kuchni

Zimna i gorąca woda prosto z kranu? Niby nic innowacyjnego, nieprawdaż? Ale gdy bliżej się przyjrzeć okazuje się, że ciekawe rozwiązanie Dornbracht ma sens. Serio. Poniżej materiał producenta.

Dystrybutory wody firmy Dornbracht to prawdziwe udogodnienie w kuchni. Dzięki Water Dispenser w każdej chwili można szybko i wygodnie przygotować gorące napoje, takie jak kawa i herbata. Można także płukać gorącą wodą butelki niemowlęce oraz usuwać uporczywe resztki jedzenia z naczyń.
Dystrybutor wody Tara Ultra wywodzi się z typowego dla tej serii wąskiego i okrągłego kształtu wylewki. Wariant stworzony w kontekście serii Lot odznacza się rzeźbiarskim charakterem, jest wyrazisty, prostokątny, z ekstremalnie płaską wylewką, dzięki czemu stanowi prawdziwy fenomen na rynku. Poprzez naciśnięcie dźwigni dystrybutory natychmiast dostarczają gorącą wodę (93°C).
Oprócz wersji stanowiącej tylko źródło gorącej wody (Hot Water Dispenser) produkt ten dostępny jest także jako źródło gorącej i zimnej wody (Hot & Cold Water Dispenser). Dzięki swojej funkcjonalności zaliczany jest do prawdziwych produktów typu „convenience”. Także w przypadku tej wersji obsługa jest nadzwyczaj wygodna – dźwignia do tyłu: zimna woda, dźwignia do przodu: ciepła woda.

Dystrybutory wody nadają się idealnie do zastosowania w strefie Water Zone Drinking, która w ramach koncepcji Water Zones jest odpowiedzią na potrzebę własnego źródła wody pitnej w kuchni lub w innych pomieszczeniach.
Dystrybutor gorącej wody oraz dystrybutor gorącej i zimnej wody są dostępne z wykończeniami powierzchni chrom oraz matowa platyna.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *