Gentle – jakość i funkcjonalność w spokojnej formie

Gentle – jakość i funkcjonalność w spokojnej formie

Program armatur Gentle firmy Dornbracht uosabia jakość i funkcjonalność w spokojnej formie. Tę samą myśl wyraża także hasło stworzone specjalnie dla tej linii: „Everyday elegance”. Kolekcja obejmuje armatury do umywalek, bidetów, pryszniców i wanien – wszystkie dostępne w wersji z chromowaną powierzchnią.

Seria Gentle jest niewymuszona i praktyczna. Wyróżnia ją powściągliwość formy, wyraźne linie oraz przyjemność dotyku. Gentle naturalnie i elegancko wtapia się w codzienny architektoniczny kontekst. Poprzez spokój formy i wyraźne linie pozostawia wystarczająco dużo przestrzeni dla wyrażenia indywidualności w prywatnej łazience.

Uzupełnieniem serii armatur jest program produktów Gentle Accessoires, który obejmuje haczyki, wieszaki ręcznikowe, uchwyty na papier toaletowy, uchwyty do wanny, pojemniki na kosmetyki i uchwyty na mydło z kratką. Podobnie jak armatury, także akcesoria wyróżnia stonowane, naturalne wzornictwo, które harmonijnie wtapia się w otoczenie. Wybrane produkty Accessoires dostępne są w wersji będącej połączeniem tworzywa sztucznego i chromu, pozostałe artykuły, podobnie jak armatury serii Gentle, mają powierzchnię z chromu. Do wyboru są cztery kolory tworzywa sztucznego, które podkreślają naturalną i dyskretną formę Accessoires: jasnoszary, kremowobiały, brązowoszary i czarny.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *