Gira Design: sprawny konfigurator. Na targach…

Gira Design: sprawny konfigurator. Na targach…

Design konfigurator? Z pewnością pomocne narzędzie dla fachowców: budowniczych, architektów, projektantów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by także użytkownik spróbował sił. Poznał smak projektowania. Ale tylko poznał: resztę lepiej powierzyć profesjonalistom.

Jednych i drugich GIRA zaprasza na targi DOM INTELIGENTNY 25-27.10.12 w Soho Factory w Warszawie, gdzie na żywo można sprawdzić “How it’s made?”

Nowa aplikacja umożliwia poznanie dowolnych wariantów zastosowań poszczególnych produktów Gira do domu inteligentnego i systemu KNX. Można do woli przebierać wśród rodzajów wykończeń, kolorystyki a także konfiguracji. Zerknąć jak prezentuje się ułożenie poszczególnych elementów. No i przede wszystkim spojrzeć z perspektywy, dzięki prezentacji 3D.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników telefonów iPhone i tabletów iPad. Gira nie faworyzuje jednak jednej platformy. Kto używa telefonu z systemem Android może skorzystać ze specjalnie zoptymalizowanego serwisu online.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *