Gniazda multimedialne w nowoczesnym domu

Gniazda multimedialne w nowoczesnym domu

Nie tylko w nowoczesnych domach otaczamy się coraz większą ilością sprzętu. To nie tylko zestawy AV takie jak dobre stereo, kino domowe, ekrany wysokiej rozdzielczości ale także urządzenia takie jak konsole gier czy sprzęt komputerowy.  To cytując klasyka: tzw. oczywista oczywistość.  Monitory LCD i wyświetlacze są równie powszechne w pomieszczeniach biurowych i salach konferencyjnych.

Pojawia się pytanie w jaki sposób można połączyć te wszystkie urządzenia z istniejącą instalacją elektryczną. Przekonującą odpowiedź daje firma JUNG. Nowy system przyłączeniowy pozwala elastycznie łączyć komponenty rożnych systemów w spójną wizualnie i technicznie całość. Dokładnie tam, gdzie jest to wymagane i bez odstraszającej plątaniny przewodów.

System zawiera wiele gniazd przyłączeniowych dla urządzeń analogowych, cyfrowych i przenośnych. Na przykład złącze USB 2.0 lub gniazdo do równoległej transmisji analogowych i cyfrowych strumieni video. Gniazda dostępne są w seriach A- i LS.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *